Bildegalleri

Solgt
SENTRUM

Lys og lettstelt 2-roms leilighet med nydelig utsikt mot Glomma. Bod i kjeller. Fine fellesområder.

Prisantydning1 950 000 kr
Totalpris
2 007 550 kr
Omkostninger
57 550 kr
Felleskost/mnd.
2 547 kr
Formuesverdi
437 801 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
1
Internt bruksareal
40 m² (BRA-i)
Bruksareal
45 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Etasje
2
Byggeår
2007
Energimerking
D - Mørkegrønn
Tomteareal
2 966 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Heis
Moderne
Sentralt
Turterreng
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Bredbåndstilknytning

Om boligen

Lys og lettstelt 2-roms leilighet med fin beliggenhet i sentrum. Leiligheten har lyse farge- og materialvalg og fremstår som innbydende og velholdt. Vinduer mot Glomma som gir nydelig utsikt! Praktisk planløsning med god romutnyttelse og oppvarming med vannbåren varme til radiatorer. Tilhørende leiligheten har du egen bod i kjelleren.


Pent opparbeidet fellesareal med enkel adkomst via heis, og via fellesarealet går du inn i samme etasje leiligheten befinner seg. Umiddelbar nærhet til alt av sentrumsfasiliteter. Fra leiligheten er det også umiddelbar nærhet til gang- og sykkelsti langs Glomma. Forøvrig er det også kort veg til Svartholtet med turmuligheter både sommer og vinter.


Velkommen til visning - husk visningspåmelding!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode409091642
Sist endret22. aug. 2025 16:19
Referanse82250103

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.