Bildegalleri

Velkommen til Melsomvikveien 51G presentert av Simon Mellingen!
Solgt
Melsomvik
Lekker leilighet over 2 plan med flott utsikt og 2 solrike uteplasser - 3sov - 2stuer - 2 bad - carport med el-lader
Prisantydning3 990 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 3
- Internt bruksareal
- 138 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 143 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 18 m² (TBA)
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 2011
- Tomteareal
- 8 016 m² (eiet)
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Golfbane
Kjæledyr tillatt
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt
Bademulighet
Turterreng
Lademulighet
Balansert ventilasjon
Om boligen
Velkommen til Melsomvikveien 51G v/ Simon Mellingen! Dette er en romslig leilighet med lyse overflater og har en solrik og fin beliggenhet i et veletablert boligstrøk, uten gjennomgangstrafikk-her er det fint å bo for både små og store. Leiligheten går over to etasjer i en flermannsbolig fra 2011. Tilknyttet sameiet Melsomtunet som har til sammen 16 boligseksjoner fordelt på to tomannsboliger og tre firemannsboliger. Leiligheten har et koselig overbygget inngangsparti og gjennomtenkt planløsning. Lys og romslig stue med utgang til solrik altan. Åpen kjøkkenløsning med moderne innredning fra Nolte, tre soverom, to stilrene bad med varmekabler. Inkludert sportsbod og carport med elbillader. Nær Stokke sentrum, turområder, skoler, golfbane og gode transportforbindelser med tog buss og E18.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
EiendomsMegler 1 Tønsberg
En del av Sparebank 1 Sør-Norge
Prisstatistikk
Melsomvikveien 51G
4 876 klikk
på annonsen
28 948 kr
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 16 052 kr under snittet for leiligheter i Sandefjord.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Sandefjord siste året fordelt på pris per m² - totalt 561 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 408460240 |
|---|---|
| Sist endret | 27. sep. 2025 11:14 |
| Referanse | 7044250331 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.














































