Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Finnmaster 68 DC
Yamarin 68 DC powered by Yamaha F 225 V6 - Velutstyrt modell
2012
23 fot
Utenbords
8
Pris
330 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Medlem av Norboat
Se dine fordelerNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
2012 Finnmaster 68 DC powered by Yamaha F 225 V6 - Gangtid motor: 540 timer -
Utdrag fra test Båtmagasinet:
Finnmaster 68 DC - Et trygt valg
Weekendscruisere øker i popularitet igjen. Vi vil ha overnattingsmulighet, toalett og en liten bysse - til en overkommelig pris
Bruksegenskaper
Med sosial uteplass og en låsbar lugar med to køyeplasser under fordekket er Finnmaster 68 DC en utmerket weekendcruiser. Mellom førerplassen og J-sofaen akter, er det en liten byssemodul med vask, kokeapparat og kjøleskap. Den moderne førerplassen har en ergonomisk design hvor det er gjort plass til en stor plotter.
Den snaut syv meter lange båten har et standard skrog med moderat V-bunn og planingsterskel og fungerer utmerket med motoren som sitter på testbåten.
Siden båten har en byssemodul, har U-sofaen en litt kortere benk på styrbord side. Likevel gir den god sittekomfort for fem-seks personer.
I stedet for en full U-sofa har Finnmaster F68 DC fått en liten bysseløsning mellom førerstol og sofa. Seteryggen på passasjersetet er hengslet slik at man kan sitte med beina i sofaen med ansiktet akterover. Alternativt kan man rigge til en solseng ved hjelp av ekstra puter.
Hjørneputen på styrbord side kan lett fjernes slik at man har et trinn her når man skal ut og inn via badeplattformen. En bred og solid trapp fører opp til fordekket som har en solid rekke med høy pulpit. I lugaren under fordekket er det køyeplass for to personer, samt sjøvannstoalett under køya.
Med F225 fra Yamaha når båten en toppfart på rundt 45 knop. Båten oppfører seg helt udramatisk og tillater provosering uten å vise unoter av noe slag.
Formidlingssalg/mellommannsalg av båt.
Formidlingssalg er basert på selgers informasjon. Bakken Motor tar forbehold om at opplysninger fra selger er korrekte og gjør oppmerksom på at avtalen med selger er for selgers regning og risiko. Bakken Motor AS er ikke solidarisk ansvarlig, og eventuelle mangelskrav må rettes mot selger, jfr. forbrukerkjøpsloven § 1 fjerde ledd.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Finnmaster
- Modell
- 68 DC
- Modellår
- 2012
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 225.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 42 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 360 kg
- Lengde i fot
- 23 fot
- Bredde
- 250 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- ZBJ081
Utstyr
- Simrad kartplotter/GPS
- Spyletoalett med septikk
- Vanntank
- Stereoanlegg med høytalere
- Landstrøm 220V
- Trimplan
- Kjøleskap
- Bord i cockpit avtagbart
- Pantry med kokeplate og vask med kran
- Kraftig badestige akterut
- Rustfrie rekkesett forut
- Feste for flaggstang
- Kalesje komplett med garasje (enkelte rifter etter bruk på kalesje)
- Havnepresenning ((noe slitt)
- Avtagbar vannskistang
- Lys og åpningsbare luker i kabin
- Putesett i kabin
- TV i kabin
- Teakpakke (ubehandlet teak)
- Nedfellbart bord til solseng
- Hydraulisk styring
- Vindusviskere
- Yamaha TACH digitale motorinstrumenter
- Stålpropell 3 blad
- Bryterpanel førerplass
- Hovedstrømbryter
- 3 x batterier
- Brannslukker
- Kompass
- Selvlensende cockpit
- Trapp mellom vindskjerm fra cockpit til dekk
- Førerstol + passasjerstol med vendbar rygg
- 12 Volt strømuttak i cockpit + førerplass
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Bakken Motor AS
Åpningstider
Stengt · Åpner kl. 09:00 på tirsdag,Vis åpningstider,
- Mandag09:00 - 17:00
- Tirsdag09:00 - 17:00
- Onsdag09:00 - 17:00
- Torsdag09:00 - 17:00
- Fredag09:00 - 17:00
- Lørdag10:00 - 15:00
- SøndagStengt
Vi tilbyr
,Størst på utvalg – Best på pris!
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.