Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Campingvogner/Knaus

Bildegalleri

(1/34)

Knaus 780 Royale i Myrkdalen Camping

Modellår

2008

Vekt

1 800 kg

Lengde

953 cm

Soveplasser

8

Beskrivelse

NY PRIS ! - Nå til salgs for 390.000

Unik mulighet! Knaus 780 Royale med spikertelt – beste plassering i vakre Myrkdalen Drømmer du om ditt eget fristed i fjellet – året rundt? Nå har du sjansen til å sikre deg en romslig og velutstyrt Knaus 780 Royale med solid spikertelt, plassert på en av de beste og mest attraktive plassene på Myrkdalen Camping!

Her bor du luftig og usjenert nederst på feltet – med stor terrasse, bod og god plass rundt både vogn og spikertelt. Kort vei til nytt servicebygg med dusj, toalett og tømmestasjon. Veldig praktisk om vinteren når det er så nærmt for å hente vann. Garantert den beste plassen på campingen.

Om campingvognen Knaus 780 Royale er kjent for høy kvalitet og solid vinterisolasjon tilpasset skandinavisk klima. Den har:

  • Dobbeltseng bakerst
  • 2 enkelt senger
  • 2 ekstra senger i salong og en i dinette
  • Eget baderom med dusjkabinett
  • Romslig salong med sitteplass for seks
  • Kjøkken med komfyr m/ovn, kjøleskap m/frysedel og god skapplass
  • Oppvarming med ALDE vannbåren varme, gulvvarme og varme i vegger – ypperlig for vinterbruk

Gasstest: 13.09.2022 El-kontroll: Godkjent 02.05.2023 Om spikerteltet Oppført av Byggmester Skaatun (2013) og bygget for helårsbruk:

  • Godt isolert og med parkett i stue
  • Mulighet for ekstra soveplass i spikertelt
  • Praktisk utebod med plass til ski og utstyr
  • Stor terrasse med bod og benk, med utrekkbar markise for dager med regn
  • Glass i levegg gjør uteplass til en perfekt og lun plass for utendørs avslapping året rundt.

Kun 2 eiere siden vogn var ny!

Myrkdalen – et helårsparadis Campingplassen har moderne fasiliteter som kjøkken, vaskerom, dusj og toalett. Fra plassen er det: Kun 5 minutter til alpinanlegget med 22 nedfarter og 9 heiser. Langrennsløyper rett fra campingplassen. Sommeraktiviteter som bading, fisking og båtutlån i umiddelbar nærhet Fantastiske turmuligheter både i nærområdet og på Vikafjell. Pris 390.000 Tillegg: 5 % overdragelsesgebyr til grunneier (ca. kr 20.000) Totalpris: ca. kr 410.000 Dette er en sjelden anledning til å overta en komplett og gjennomført fjellhytte-løsning – med både komfort, kvalitet og fantastisk beliggenhet.

Ta kontakt i dag for visning eller mer informasjon! Tlf 41809295

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Knaus
Modellår
2008
Type campingvogn
Campingvogn
Lengde i cm
953 cm
Bredde
248 cm
Totalvekt
1 800 kg
Egenvekt
1 785 kg
Nyttelast
15 kg
Soveplasser
8
Campingvognen står i
Norge
Garanti
Nei
Tilstandsrapport
Nei
Salgsform
Til salgs

Utstyr

  • Fasttoalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Røykfri
  • Stekeovn
  • Vannbåren varme

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

5151 Straumsgrend
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

407915265

Sist oppdatert

16. desember 2025, 18:47

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Knaus
Campingvogn