Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Varebiler/Toyota/Land Cruiser
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Toyota Land Cruiser

Bildegalleri

(1/34)
SOLGT

Toyota Land Cruiser

2.8D 177HK GX/LUFT/LED/ACC/KROK/R.KAM/EBERSPACHER/RELAX

Modellår

2018

Kilometerstand

128 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Diesel

Totalpris

509 900 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RZ42209
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Interessert i denne bilen? Da er det viktig at du ringer eller send oss en mail/sms for å avtale visning og prøvekjøring.

Toyota Land Cruiser 2018 GX Varebil – Kraft, Komfort og Kontroll i Toppklasse

Dette er ikke en hvilken som helst varebil – dette er en 2018 Toyota Land Cruiser GX med 6-trinns automatgir, luftfjæring og svart skinninteriør. Den kombinerer ekstrem terrengkapasitet med luksus og komfort på et nivå man sjelden ser i nyttekjøretøy. For deg som krever pålitelighet, kraft og fleksibilitet i ett og samme kjøretøy, er dette rett valg.

Med en kraftig 2.8-liter D-4D turbodiesel under panseret leverer bilen 177 hk og hele 450 Nm dreiemoment. Sammen med den solide 6-trinns automatkassen sørger den for jevn og kraftfull fremdrift, enten du trekker inntil 3 000 kg tilhenger eller skal forsere bratte kneiker på anleggsplassen eller i utmark.

Land Cruiser GX har permanent firehjulsdrift, lavgirserie og differensialsperre på bakakselen – noe som gjør at den tar seg frem der de fleste andre må snu. Den solide bakkeklaringen på 215 mm og luftfjæringen gir ikke bare utmerket fremkommelighet, men også høy komfort, uansett underlag og last.

Inne i kupeen finner du svart skinninteriør, god sittekomfort og høy materialkvalitet. GX-utgaven er godt utstyrt og byr blant annet på multifunksjonsratt, klimaanlegg, infotainmentsystem og Eberspächer parkeringsvarmer, som sørger for en varm bil og motor på kalde dager. Selv som varebil er det lagt vekt på komfort – dette er en arbeidsplass du gjerne tilbringer mange timer i.


Utstyr som er verdt å nevne:

• 2.8 D-4D, 177 hk / 450 Nm

• 6-trinns automatgir

• Permanent 4x4, lavserie og bakdiffsperre

• Luftfjæring for optimal komfort og kjøreegenskaper (Bakkeklaring: 215 mm)

• 3 000 kg hengervekt og høy nyttelast

• Svart skinninteriør og solid utstyrsnivå (GX)

• Bakseter for evt ombygging

• Eberspächer motor- og kupévarmer

• Mørke ruter bak

• ACC

• Radio/DAB/BT

• Takrails

• Orginale hjul sommer og vinter (Gode dekk sommer og vinter)

• To nøkler

• Servicehistorikk

Vedlikehold:

Storservice nylig utført – bremser og bremseskiver er byttet

Leveres med omtrent nye sommer- og vinterdekk (Nokian Hakkapeliitta R5 piggfrie)

Understellsbehandlet fra ny – gir ekstra beskyttelse mot rust

Bilen omfattes av Toyota Relax garanti, som forlenges med 12 måneder av gangen så lenge bilen vedlikeholdes hos autorisert Toyota-verksted

Toyota Land Cruiser er kjent for sin legendariske driftssikkerhet, og 2018-modellen viderefører denne arven med moderne teknologi og førerkomfort. Dette er bilen for deg som trenger mer enn bare et transportmiddel – du trenger kjøretøyet som aldri svikter.

Feil i utstyrsliste forekommer. Vi tar forbehold om feil i annonsetekst og oppfordrer til å dobbelsjekke med oss dersom det er noe utstyr som er ekstra viktig for deg.

Bilen er fri for heftelser og klar for umiddelbar overtakelse. Kan leveres Mandag - Søndag uansett tid på døgnet etter avtale.

Vi ordner finansiering fra kr 0,- i egenkapital og opptil 10 år nedbetalingstid.


Finansiering:
• Nedbet. over   7 år:   5 307,- pr. mnd.
• Nedbet. over   5 år:   6 878,- pr. mnd.
• Nedbet. over   3 år:   10 583,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.


VS Bil AS - Om oss

VS Bil As er enda et relativt nytt tilskudd i bruktbilbransjen. Vi har nå på kort tid blitt en svært etablert bruktbilforhandler i Drammen.

Siden brukthandelbevillingen vår lå på pulten i Mai 2024 - har vi siden solgt ca 200 biler.  Selskapet eies og drives av Emil Krogh og Patrick Throndsen. Vi er to gode kamerater med store ambisjoner og mål for VS Bil. Vi finner felles lidenskap i det vi driver med. Sammen har vi i flere år drevet med kjøp og salg av både bil og vannscooter, utleie og eventer innenfor den sistnevnte bransjen under firmaet Vannscooter Service As. Vi har servet og produsert så utrolig mange fornøyde kunder, og har ekstremt gode referanser og vise til. Nå drømmer vi om å utvide horisonten og ta et skritt videre for å bygge oss større. Vi har store mål, mye vi vil oppnå og mange utfordringer foran oss - vi kommer til å ta i bruk samme filosofi som har gitt Vannscooter Service dets suksess, med en utrolig stor kundekrets og de svært gode omtalene på ryktebørsen.

Ståpåvilje, tilpassingsdyktighet, kundeservice, trygghet og ikke minst kvalitet på det vi leverer.

Vi ønsker å drive en butikk kunden kan ha tillit til, en butikk som alltid stiller opp, og en butikk alltid viser forståelse for kundens behov, og ordner deretter. Perfeksjonisme og det å sette den siste lille prikken over i-en er utrolig viktig for oss. Vi vil strekke oss maksimalt, døgnet rundt og uansett hva.

 

Åpningstider - alltid åpent

Vi svarer på telefon og mail døgnet rundt etter beste evne. Tar vi ikke telefonen når du ringer - send oss en sms med hva det gjelder, og vi ringer opp.

 

Finansiering og forsikring

Gjennom våre samarbeidspartnere har vi flere alternativer for å tilby deg en god låneavtale og en trygg forsikring - effektivt, og på stedet.

 

Innbytte:  

Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det vi trenger for å gi deg et så nøyaktig tilbud som mulig er registreringsnummer, kilometerstand, generell informasjon om bilen, kosmetisk tilstand på eksteriør/interiør, tilstand på dekk og servicehistorikk. Er du ikke fornøyd med prisen vi kan tilby? Vi vil alltid gi kunder som handler bil av oss et godt tilbud på å selge bilen i kommisjon. Ved et slikt salg fungerer vi som en megler og fikser alt fra A-Å. Vi kan det og ta i bruk nettverk, kontakter og våre kanaler, som vil sørge for et raskt og effektivt salg som overhodet mulig. Oppgjør ved fullført salg.

 

Transport - Henting - Levering

Vi har samarbeidspartnere med flere transportører som kan hente og levere bil i hele landet for ekstremt gode priser. Enten på trailer, eller på fire hjul.

 

Ekstrautstyr 

Ønsker du ettermontering/annet utstyr tilbehør som hengerfeste, ledbar, ekstra lys, motor/kupevarmer, soting av ruter, foliering, profilering, tuning, programmering (feks fjerne AdBlue) ekstra nøkler etc. - så ordner vi det meste!

 

Import

Vi har erfaring med import, kjøp og salg i utlandet. Finner du ikke bilen du vil ha innenfor landets grenser hjelper vi deg gledelig med dette.

 

Autoreg

Vi er en godkjent auto-reg forhandler av statengs vegvesen. Vi kan registrere og levere biler umiddelbart til alle døgnets tider, alle dager i året. BankID er nødvendig for registrering og signering av lånedokumenter, forsikring etc.

 
Vi tar forbehold om feil i annonse. Oppfordrer kjøper til å dobbelsjekke med oss dersom det er noe spesielt utstyr/annet som er viktig. Full utstyrsliste kan sendes på forespørsel.

OBS! Våre biler utenfor fabrikkgaranti selges alltid med outlet vilkår. Dvs at de er priset gunstig og lavt ift markedet, da med begrensede muligheter for reklamasjoner.

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 520 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
508 380 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Toyota
Modell
Land Cruiser
Modellår
2018
Karosseri
Kasse
Drivstoff
Diesel
Effekt
177 hk
Slagvolum
2,8 l
CO₂-utslipp
218 g/km
Kilometerstand
128 000 km
Girkasse
Automat
Maksimal tilhengervekt
3 000 kg
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
2 285 kg
Seter
2
Dører
5
Farge
Svart
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Varebil
Registreringsnummer
RZ42209
Chassis nr. (VIN)
JTEBR3FJ30K112940
1. gang registrert
07.12.2018
Garanti
Nybilgaranti fra 1. gang reg.
Vedlikehold
Servicehistorikk
Salgsform
Bruktbil til salgs

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra 1. gang reg.

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Buskerudveien 124, 3027 Drammen
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

407846908

Sist oppdatert

16. mai 2025, 10:15

Referanse

2245

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Toyota
Toyota Land Cruiser