Bildegalleri

Velkommen til Kreklingveien 4

Solgt
Geithus

Lettstelt enebolig med god beliggenhet i familievennlige og rolige omgivelser - Mulighet for 3 soverom -Frittstående bod

Prisantydning2 650 000 kr
Totalpris
2 717 636 kr
Omkostninger
67 636 kr
Kommunale avg.
9 402 kr per år
Formuesverdi
741 153 kr
Verditakst
2 650 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
97 m² (BRA-i)
Bruksareal
109 m²
Eksternt bruksareal
12 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
44 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1991
Energimerking
D - Oransje
Rom
3
Tomteareal
711 m² (eiet)

Om boligen

Velkommen til Kreklingveien 4 en trivelig bolig i et rolig og barnevennlig boligområde.

Boligen går over to plan med totalt 2 romslige soverom, bad, toalettrom, loftstue med mulighet for etablering av et soverom til og lys og åpen stue- og kjøkkenløsning med utgang til en solrik terrasse. Utendørs er det en praktisk bod ute gir ekstra lagringsplass.

Her bor man i et fredelig og familievennlig nabolag med nærhet til skole, barnehager og friområder. Med kort vei til Furumo Idrettspark, badeplasser og helårsturløyper, er dette et perfekt sted for deg som ønsker natur og aktivitet i hverdagen. God offentlig transport og enkel adkomst til både Åmot og Vikersund gir en praktisk og komfortabel hverdag.

Paviljong og hvitevarer medfølger!

Velkommen til en hyggelig visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode407517995
Sist endret13. aug. 2025 06:52
Referanse7043250086

Rapporter annonse