Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Beneteau
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Beneteau

Bildegalleri

(1/17)
Inaktiv

Beneteau Flyer 550 Cabrio

Beneteau Flyer 550 Cabrio m/ Suzuki - lite brukt, mye utstyr og båthenger

Modellår

2009

Lengde

18 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

165 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Flott daycruiser med gode sjøegenskaper, lite brukt. Meget lettkjørt og manøvrerbar. Kjøpt ny hos Motor-teknikk i Kristiansand.


Motor fra Suzuki på 80 hk passer båten godt. Kun 340 timer gangtid på påhengsmotor. Den er bensingjerrig og stillegående. Bensintank på 130 liter som gir lang rekkevidde. Toppfart ca. 30-31 knop. Motor nylig gjennomgått service ved Mandal maritime AS.


Båten er beregnet for maks 6 personer. Passer bra som familibåt. Den innehar en låsbar og praktisk kabin med god plass. Kabinen har sitteplasser eller man kan benytte den til soveplass. Det er ellers godt med lagringsrom.


Kalesjen legges sammen bak setene, og kan tas opp hurtig. Båten har ettermontert automatisk anker som gjør det enkelt med øyturer/ legge til land. Ikke mange tilsvarende båter som har dette. Ellers fremheves at båten også har kartplotter, samt både automatisk og manuell lensepumpe.


Båten er godt vedlikeholdt. Vinterlagret innendørs hver vinter. Hver vår og høst er service og vedlikehold på motor gjennomført av Mandal maritime AS. Ellers har båten alltid ligget i båthus, når den har ligget på vannet. Den er ferdig vårpusset. Polert og nytt bunnstoff. Klar for nye sommerdager på vannet.


Båten står på Tredal båthenger 19-1300 (2009 modell) som følger med i prisen. Her får man mye for pengene.


Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Beneteau
Modell
Flyer 550 Cabrio
Modellår
2009
Type
Daycruiser
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
80.0 hk
Motorfabrikant
Suzuki
Type motor
Utenbords
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
1 035 kg
Lengde i fot
18 fot
Bredde
234 cm
Sitteplasser
6
Soveplasser
2
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
KBD867

Utstyr

  • Humminbird kartplotter og ekkolodd (stor fargeskjerm)
  • Alpina sterioanlegg, 2 stk. Sony marinehøytalere
  • Automatisk anker/ dregg Engbo midi 201
  • Automatisk og manuell lensepumpe
  • Kallesje
  • Puter
  • Avtagbart bord
  • Port-a-potti toalett
  • Drivstoffilter/ vannutskiller ettermontert for økt driftssikkerhet
  • Tauverk
  • 4-fendere
  • 2 stk. oppblåsbare redningsvester
  • 3 stk. flytevester

  • Opplagsutstyr (O.B. Wiik presenning, aluminium stativ)
  • Båthenger Tredal 19-1300, 2009 modell

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4517 Mandal
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

407277402

Sist oppdatert

25. juni 2025, 16:37

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Beneteau
Daycruiser