
Bildegalleri
Du ser jo så godt ut!
Til salgs
Frakt fra 25 kr + Trygg betaling 40 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Dette er et spørsmål mange stiller seg etter å ha fått en diagnose, og som denne boka ønsker å hjelpe deg med å besvare. Boka bøter på den erfarings-ensomheten mange med kronisk sykdom beskriver, ved å gi innsikt i symptomer og andres normalreaksjoner. Slik kan man kvitte seg med unødige bekymringer og lette kommunikasjonen med familie, venner, kolleger og hjelpeapparatet.
Forfatterne vektlegger betydningen av balanse mellom aktivitet og hvile, mellom det å se framover og det å se bakover, mellom å gripe dagen og bearbeide sorgen, mellom det å være i nået og det å planlegge for en bedre hverdag, mellom det å klare seg selv og det å få hjelp av andre. Alt iscenesatt av realitetsnære personskildringer, støttet av psykologisk fagstoff, tverrfaglige tilnærminger og andres erfaringer.
Du ser jo så godt ut! er en inspirasjonsbok til deg som er kronisk syk. Men også til deg som lever tett på kronisk sykdom i hverdagen som pårørende eller som person i hjelpeapparate
Heftet, 239 sider
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.5.2025 kl. 17:40 ・ FINN-kode: 406039550

