Bildegalleri

Sigrid Seim ønsker Velkommen til Hagapynten 23!

Solgt
Toppleilighet på Haugerud

Lys og trivelig 3-roms med attraktiv beliggenhet | Solrik, innglasset balkong | Rett ved T-bane og marka| Garasjeplass

Prisantydning4 400 000 kr
Totalpris
4 409 302 kr
Omkostninger
9 302 kr
Felleskost/mnd.
3 472 kr
Fellesformue
18 142 kr
Formuesverdi
1 013 745 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
83 m² (BRA-i)
Bruksareal
97 m²
Eksternt bruksareal
4 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
10 m² (BRA-b)
Etasje
4
Byggeår
1972
Energimerking
F - Rød
Rom
3
Tomteareal
13 920 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kjæledyr tillatt
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Om boligen

Lys og trivelig 3-roms med fin beliggenhet i et attraktivt og rolig boligområde på Haugerud. Leiligheten ligger fint til i byggets fjerde etasje og inneholder entré, stue, kjøkken, bad, vaskerom, bod/garderobe og to soverom. Fra stuen er det utgang til en stor, innglasset balkong med gode solforhold. Videre har leiligheten fast garasjeplass og disponerer to eksterne boder.

Fra eiendommen er det kort avstand til flotte turområder, skoler, barnehager og fritidstilbud. Beliggenheten er perfekt for deg som trives litt utenfor bykjernen, samtidig som du liker å leve med nærhet til de sentrale deler av Oslo. Det er ca. 15 minutters reisetid til Oslo sentrum med T-banen.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode404494068
Sist endret25. juli 2025 09:59
Referanse324250056

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.