Bildegalleri

Velkommen til Nyestølvegen 259 (Foto Pål Harald Uthus)
Inaktiv
Flott fjellhytte med strøm, vann og avløp - flott beliggende i et natureldorado - 1 116 m.o.h
Prisantydning5 300 000 kr
- Omkostninger
- 133 850 kr
- Totalpris
- 5 433 850 kr
- Kommunale avg.
- 16 656 kr per år
- Eiendomsskatt
- 2 859 kr per år
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- På fjellet
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Internt bruksareal
- 120 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 120 m²
- Tomteareal
- 2 199 m² (eiet)
- Byggeår
- 2010
- Soverom
- 4
- Rom
- 5
- Energimerking
- D - Oransje
Fasiliteter
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Innlagt strøm
Innlagt vann
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.
VisningspåmeldingOm boligen
Solrikt og attraktivt beliggende i flotte naturomgivelser, med vakker utsikt mot bl.a. Hallingskarvet og innover Hardangervidda. Her er et flott turterreng, sommer som vinter. På sommeren er det et fantastisk turområde både til fots og på sykkel, om vinteren går preparerte langrennsløyper rett forbi hytta, og det er milevis med flotte løyper innover i høyfjellet.
Hytta inneholder stue med spiseplass og åpen kjøkkenløsning, 4 soverom, 2 bad/wc - hvorav ett med badstue, bod, gang og entré/gang.
Hytta inneholder stue med spiseplass og åpen kjøkkenløsning, 4 soverom, 2 bad/wc - hvorav ett med badstue, bod, gang og entré/gang.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
EIE Fjellmegleren Geilo
Vi loser deg trygt gjennom hele boligsalget
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 402293386 |
|---|---|
| Sist endret | 09. jan. 2026 14:05 |
| Referanse | 47250051 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


































