Bildegalleri

Nordhenget 9 presenteres av DNB Eiendom ved Nicolai Haug Kristiansen.

Solgt
Kallum

Unik, sjarmerende villa med fantastisk fjordutsikt | Solrik og usjenert tomt i blindvei | Dobbelgarasje

Prisantydning11 500 000 kr
Totalpris
11 788 590 kr
Omkostninger
288 590 kr
Kommunale avg.
11 862 kr per år
Eiendomsskatt
11 380 kr per år
Formuesverdi
1 953 285 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
6
Internt bruksareal
300 m² (BRA-i)
Bruksareal
350 m²
Eksternt bruksareal
50 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
48 m² (TBA)
Byggeår
1929
Energimerking
G - Oransje
Tomteareal
1 321 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Hage
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt

Om boligen

Velkommen til Nordhenget 9 - Unik og sjarmerende villa med fantastisk fjordutsikt og attraktiv beliggenhet.

Denne store og innholdsrike boligen på 300 kvm BRA-I fra slutten av 1920-tallet byr på mye sjarm og har en solrik, usjenert beliggenhet i blindvei. Nyt sol fra morgen til kveld og nydelige solnedganger med sjøutsikt. Eiendommen har dobbelgarasje og en stor, fin hage med variert beplantning.

Eiendommen ligger i et rolig, familievennlig boligområde på Kallum med gangavstand til skoler, barnehager, sentrum, togstasjon, butikker og kjøpesenter m.v.
Her får du et hus med sjel, i et nabolag uten trafikkstøy, med gode solforhold og en nydelig utsikt til Oslofjorden. Perfekt for deg som liker å pusle i hagen og ønsker en bolig med sjarm og karakter.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode402286391
Sist endret05. juli 2025 16:04
Referanse204250070

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.