Bildegalleri

Velkommen! Her er det uteplass ved inngangspartiet med morgensol :)

Inaktiv

Koselig 3 (4)- roms leilighet i idylliske Son

Månedsleie
18 500 kr
Depositum
55 500 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
83 m²
Bruksareal
87 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Leieperiode
01.07.2025
Bruttoareal
95 m²

Beskrivelse

Velkommen til ditt nye hjem, med sjel og en helt egen, god og rolig stemning!

Rekkehusleilighet over to plan, med vestvendt veranda, balkong og uteplass. Det er dessuten en hageskrent i tre nivåer her, hvor det dyrkes bær, urter, grønnsaker og frukt! Det er godt utsyn over nærområdet og noe utsikt til fjorden.

Leiligheten er fra tidlig 2000, og har gode lysforhold, effektiv arealløsning og mye oppbevaringsplass. Pent kjøkken med god benke- og skapplass og integrerte hvitevarer: Induksjonsplatetopp og stekeovn, oppvaskmaskin. Frittstående kjøleskap. Romslig og praktisk flislagt bad med god skapplass, wc og dusj.
Under leiligheten ligger carport med tilhørende parkering og lader, her er også en romslig bod.

Leiligheten inneholder:
1. etasje: Entré, trapperom, kjøkken, stue og veranda. Loftsbod.
Sokkeletasje: Trapperom, gang, bad, to soverom, bod og inntrukket balkong.

Nærområdet:
Fra leiligheten er det ti minutter å spasere til Brevikbukta, Skutebaugen badestrand og Son spa. Gangavstand også til barnehage, barneskole, ungdomsskole, samt fotballbane, idretts- og svømmehall.

I nærmiljøet finnes også tennisbaner og tennishall, golfbane, slalåmbakke og lysløype. Det er 20 minutter å spasere til Son sentrum, og her finner du matbutikk, kafeer, restauranter, apotek, tannlege, lege, Vinmonopol, fiskebutikk, bakeri og bibliotek, blant annet.