Bildegalleri

Velkommen til Syvermarka 67 presentert av Thomas Frøystad v/Notar!

Solgt

BUD MOTTATT - Flott 3-roms leilighet fra 2007 med bla. flott utsikt mot sjøen, gode solforhold og carport. IN-ordning!

Prisantydning2 100 000 kr
Totalpris
2 975 149 kr
Omkostninger
1 090 kr
Fellesgjeld
874 059 kr
Felleskost/mnd.
13 339 kr
Fellesformue
21 365 kr
Formuesverdi
705 532 kr
Verditakst
2 100 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
79 m² (BRA-i)
Bruksareal
84 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
15 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
2007
Energimerking
C - Rød
Tomteareal
2 381 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kjæledyr tillatt
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Om boligen

Leilighet fra 2007 på populære Syvermarka, sentralt på Valderøya i Giske kommune. Det er samt gangavstand til både skoler, barnehager og butikker. Leiligheten ligger i 2.etasje og inneholder gang, et flott bad, 2 soverom, garderobe og en romslig åpen stue/kjøkken-løsning.

Fra stua har man utgang til en stor sydvendt veranda med gode solforhold. Leiligheten holder gjennomgående lys og moderne standard. I tillegg disponeres carport med sportsbod i bakkant som ligger like bak inngangspartiet til leiligheten. I carporten er der mulighet for el-billader.

Borettslaget har IN-ordning, som betyr at fellesgjelden kan innfris i sin helhet. Felleskostnadene vil da være ca. 4200,- pr. mnd.

- Hjertelig velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode399946531
Sist endret02. jan. 2026 14:08
ReferanseNO1.2552

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.