Bildegalleri

Aktiv v/Anne Åsne Seljordslia har gleden av å presentere Lislimarken 28!

Solgt
Tuddal - Lislimarken

NY PRIS - Koselig hytte med flott beliggenhet | Innlagt vann/​avløp og strøm | Gode solforhold og bilvei helt frem

Prisantydning3 300 000 kr
Omkostninger
83 850 kr
Totalpris
3 383 850 kr
Kommunale avg.
21 670 kr per år
Eiendomsskatt
5 316 kr per år
Verditakst
3 500 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
84 m² (BRA-i)
Bruksareal
94 m²
Eksternt bruksareal
10 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
11 m² (TBA)
Tomteareal
1 232 m² (eiet)
Byggeår
1989
Soverom
3
Rom
5
Energimerking
F - Oransje

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Innlagt vann
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Bademulighet
Innlagt strøm
Offentlig vann/kloakk
Turterreng

Om boligen

Denne sjarmerende hytta er opprinnelig bygget i 1989 og påbygget i 2017. Hytta kombinerer tradisjonell tømmerhytte med moderne komfort. Beliggende i naturskjønne omgivelser og tilbyr en fantastisk utsikt mot Gaustaknea og en lun atmosfære.

Hytta har en romslig stue med hems, åpen stue/kjøkken løsning og en koselig peis for kvelder med familie og venner. Med totalt 3 soverom, hems og flere funksjonelle rom, er dette et perfekt sted for hele familien. Den overbygde terrassen gir ideelle rammer for å nyte morgenkaffen i solveggen, og med muligheten til å "ringe hytta varm" før ankomst, er dette et drømmested for avslapning i vakre omgivelser.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode398769143
Sist endret30. jan. 2026 11:19
Referanse1308250001

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.