Bildegalleri

God stol og skrivebord

Hyggelig rom nært T-bane, trikk og buss

Månedsleie
8 000,–
Depositum
24 000,–
Inkluderer
Oppvarming, Varmtvann, Internett

Nøkkelinfo

Internt bruksareal
15 m² (BRA-i)
Boligtype
Rom i bofellesskap
Soverom
0
Etasje
2.
Leieperiode
01.01.2026
Dyrehold tillatt
Ja

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Turterreng
Bredbåndstilknytning
Møblert

Beskrivelse

Vi leier ut et møblert rom i vår leilighet på Sinsen.

Rommet er utstyrt med seng, stol, skrivebord og rikelig med skap. Det finnes også en skjerm med apple-TV tilknyttet så du kan se på TV.

Gården ligger skjermet i en sidegate til Trondheimsveien, med fem minutter til T-bane, buss og trikk har du god forbindelse til hele byen. Torshovdalen ligger også en steinkast unna, et flott grøntområde. Det er kort vei til butikker, både en Kiwi med godt utvalg og en Bunnpris som er søndagsåpen.

Kjøkkenet har komfyr, kjøleskap og oppvaskmaskin og er fullt utstyrt med alt du trenger til å spise og lage mat. Vi har en liten vaskemaskin på badet, og gården har også et fellesvaskeri. Det er god plass til sykler i kjelleren.

Du deler kjøkken og bad med en gutt på 23 år, du bør derfor også være mellom 18 og 25 år. Han passer av og til en hund, så fint om du er glad i dyr.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode397030957
Sist endret10. des. 2025 10:54
Referanserom-i-leilighet-knut-alvssons-vei-23-oslo

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.