Bildegalleri

Flott beliggende i 2 etg med sydvendt terrasse.

Solgt

Lekker 3 roms leilighet i Røyken sentrum.

Prisantydning3 350 000 kr
Totalpris
3 564 435 kr
Omkostninger
11 300 kr
Fellesgjeld
203 135 kr
Felleskost/mnd.
6 715 kr
Formuesverdi
1 077 156 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
67 m² (BRA-i)
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Etasje
2
Byggeår
2007
Energimerking
D - Rød
Tomt
Eiet

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Leiligheten innheholder gang/entré, 2 soverom, stor innvendig bod, kjøkken og stue med spiseplass, bad/wc med varmekabler i gulv og dusjvegger og plass for vaskemaskin og tørketrommel. Leiligheten har en god standard. Alle gulv har parkett, med unntak av bad/wc som er flislagt på gulv og vegg med varmekabler. Vegger er sparkletog malt gips. Kjøkken med integrert ovn/komfyr og oppvaskmaskin, samt at kjøl/frys medfølger. Utgang til romslig balkong fra stue med liten bod, samt sportsbod i garasjekjeller.


Beliggenhet


I Røyken sentrum finnes flere butikker og serveringssteder. Røyken har togforbindelse til Asker/Oslo, med to avganger i timen. Bussforbindelse til Drammen. Hurtigbåt fra Slemmestad til Aker Brygge. Med bil tar det ca. 15 min til Asker og Drammen, og ca. 40 minutter til Oslo.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode395084153
Sist endret08. mars 2025 12:09
Referanse8250017

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.