Bildegalleri

Velkommen til Hagatjernveien 8D!

Solgt
SOLSIDEN

4-roms selveier fra 2020 | Herlig altan med utsikt mot stadion | Heis | Egen p-plass | Gangavstand til sentrum

Prisantydning4 290 000 kr
Totalpris
4 398 340 kr
Omkostninger
108 340 kr
Felleskost/mnd.
3 252 kr
Fellesformue
11 590 kr
Kommunale avg.
14 338 kr per år
Formuesverdi
1 250 867 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
71 m² (BRA-i)
Bruksareal
71 m²
Balkong/Terrasse
10 m² (TBA)
Etasje
4
Byggeår
2020
Energimerking
B - Lysegrønn
Rom
4
Tomteareal
1 953 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Heis
Kjæledyr tillatt
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Sentralt
Utsikt
Balansert ventilasjon

Om boligen

Dette kan bli ditt nye hjem!

Velkommen til Hagatjernveien 8D - SOLSIDEN!

Dette er en innbydende og moderne leilighet fra 2020. Leiligheten ligger i byggets 4. etasje, har 71 kvm BRA og inneholder entrè, stue/kjøkken, 3 soverom og bad. Direkte adkomst fra stuen til en herlig, overbygget terrasse på ca. 16 kvm med utsikt mot stadion.

Garasjeplass i kjeller med mulighet for montering av el-bil lader og bod i 1.etasje. Enkel adkomst via heis.

Leiligheten har en svært sentral beliggenhet i Mjøndalen sentrum med "alle" servicefasiliteter i umiddelbar nærhet. Ca. 2-3 min gangavstand til Mjøndalen stasjon med avganger hver time mot Kongsberg og Drammen/Oslo/Gardermoen. Her er det enkelt å trives!

Velkommen tll hyggelig visning - husk visningspåmelding!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode394471398
Sist endret18. apr. 2025 10:29
Referanse622250017

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.