Bildegalleri

Hytta fra sør. Leveres med ferdig terrasse, bod og komplett inn- og utvendig.

Gammelsetra

Hytte med kjempebeliggenhet

Prisantydning2 390 000 kr
Totalpris
2 390 000 kr
Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
69 m² (BRA-i)
Bruksareal
77 m²
Eksternt bruksareal
8 m² (BRA-e)
Tomteareal
2 145 m² (eiet)
Grunnflate
82 m²
Bruttoareal
77 m²
Byggeår
2025
Soverom
3
Meter over havet
820
Energimerking
- Mørkegrønn

Les mer om bruksareal her

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Adkomst

Det beste av flere verdener! Et endeløst turterreng for sommer og vinter. Skiløyper for rolige skiturer. Storrøyevann "rett bak hytta" og 900 fiskevann på ett fiskekort. Fjellutsikt til tre kanter, med Røafallene like ved hytta og Skagsvola i syne fra verandaen. Naturskog med noen av Norges eldste grantrær i området. Skulle dette bli litt stille noen gang, så er Sør-Norges lengste snøscooterløyper i umiddelbar nærhet til hytta, og Trysilfjellet kun 40 min unna. Selger er Engerdal kommuneskoger KF, som også er grunneier. Hytta ligger øverst i et stille og rolig hyttefelt.

Beskaffenhet

Hytta er i et område uten strøm, men opplagt for høy standard, minimale driftsutgifter . Tomta er stor og med gode avstander til naboer. I reguleringsplanen er det tillatt med garasje på tomta.

Standard

Bygget i tradisjonelt reisverk, men med åpen himling over stuedel, med store åser i taket. Tre-lags vinduer. Opplegg med tett tank og vannklosett. Energi fra solcelleanlegg, varmtvann/dusj og komfyr på gass. Helårsvei. Hytta leveres komplett, med bad og kjøkken. Ferdig med ekstern bod.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode394244662
Sist endret04. des. 2025 08:16

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.