Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Finnmaster T8
Finnmaster T8 300hk Yamaha
2016
26 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
785 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Finnmaster T8 er en day cruiser som har satt ny standard i sin klasse. T8 har et meget sporty og sjøsterkt skrog. T8 er bygd på smarte konsepter som byr på mange praktiske løsninger ved bruk. Dette er en båt du og familien kan bli meget glad i. T8 skapt for skandinavisk bruk. Dette er ikke kun en solskinnsbåt da bruksområdet er svært bredt. Båten går meget godt i høy sjø. Båten får mye skryt for sin store luftige kabin i front med store skrog- og dekkvinduer som slipper inn mye lys om dagen, og blendes med gardiner om kvelden. Badeplattformen er stor og gir lett ankomst til båten. På hekken sitter markedslederen i over 43 år Yamaha. Yamaha har lavt støynivå, lavt forbruk, utrolig driftsikkerhet, kraft i hele registeret. Båten fungerer utmerket, og har vært i innendørs opplag hvert år og alle serviser fulgt. Registerreim og impeller ble byttet sist sesong. Motoren har gått 430 timer.
Spesifikasjoner
- Merke
- Finnmaster
- Modell
- T8
- Modellår
- 2016
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 300 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 40 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 2 200 kg
- Lengde i fot
- 26 fot
- Bredde
- 270 cm
- Soveplasser
- 4
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- L BW 767
Utstyr
- elektrisk Ankervinsj
- Solseng akter
- Elektrisk bordsøyle
- Trimflaps
- Ipad-holder
- Kokeapparat
- Kjøleboks 30 liter
- Led-lys i baug
- Vanntank
- Baugpropell
- Garmin GPSmap 7410xsv med G3 vision kart for strekningen Mandal - Oslo-Strømstad, og ett G2 kart for Stavanger, Haugesund området.
- Fusion ms-nrx200i lydanlegg med bluetooth kobling direkte til mobilen. Spill av musikk eller annet direkte fra mobil til anlegget.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.