Bildegalleri

Velkommen til Ramskjellveien 58

Solgt
Beiarn

Nydelig og rimelig fritidsbolig oppført i 2007 i naturskjønne omgivelser like ved Ramsgjelvatnet i vakre Beiarn

Prisantydning1 450 000 kr
Omkostninger
37 250 kr
Totalpris
1 487 250 kr
Kommunale avg.
242 kr per år
Verditakst
1 600 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
49 m² (BRA-i)
Bruksareal
53 m²
Eksternt bruksareal
4 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
22 m² (TBA)
Tomteareal
690 m² (eiet)
Byggeår
2007
Soverom
2
Rom
3
Energimerking
D - Oransje
Overtakelse
Etter avtale. Angi ønsket overtagelse ved budgivningen.

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Turterreng

Om boligen

Eiendomsmegler Asbjørn Ingebrigtsen ønsker deg velkommen til denne koselige fritidsboligen! Beiarn er et eldorado for friluftsinteresserte både sommer og vinterstid. Her kan du vandre i nasjonalparker og naturreservat og fiske i en av landets beste lakseelver. Moderne hytte med gjennomtenkte og til dels påkostede løsninger. Hytten ble ferdigstilt i 2007 over ett plan og hems. Romslig delvis overbygget altan/platting på begge sider av hytten. Meget fin beliggenhet ved Ramsgjelvannet. Hytten består av: Vindfang, gang, stue/kjøkken , 2 Soverom, bod og badstue. Terrasse på 22 kvm.

Naturskjønne omgivelser med aktiviteter som fiske, turer i fjell, jakt og ski på vinteren. Beiarn er kjent for å være en snørik kommune.
Meget gode sol- og lysforhold samt flott utsikt ut over vatnet.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode392398776
Sist endret29. mai 2025 09:44
ReferanseNO7.2383

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.