


Nå kan du bygge saltdalshytta på Oset hyttefelt. Her ser du oversiktsbilde av feltet. www.osethyttefelt.no
Pris på lån: fra 20 089 kr/mnd
Eff.rente 5,76 %. 2 893 800 o/20 år. Kostnad: 1 927 560 kr. Totalt 4 821 360 kr.
LånekalkulatorDrømmer du om hytte på fjellet med langrennsløyper rett utenfor hyttedøra, småviltjakt, hotell-fasiliteter, alpinbakker i umiddelbar nærhet og gangavstand til fantastisk ørretfiske og turområder?
Da bør du bygge drømmehytta på Oset Hyttefelt.
Helt fra Saltdalshyttas start i 1979, har vi vært opptatt av å bygge hytter som holder høy kvalitet og som er tilpasset et værhardt Norge. Etter å ha bygd over 6000 hytter både til fjells og ved havet, i alle slags forhold, vet vi hva som skal til for å bygge en kvalitetshytte som varer.
Saltdalshytta tilbyr hytter med god utnyttelsesplass og mye lysinnslipp med store vinduer som optimaliserer utsikten. Vi har elementproduksjon av våre hytter som gjør at hyttene blir ført opp på kort tid og blir raskere tett. Dette er en fordel med tanke på vær og vind under byggeprosessen. Dersom du trenger et ekstra soverom eller endre på planløsningen er vi fleksible for å skreddersy din drømmehytte.
Det er visse kvaliteter man må ser etter når dere skal kjøpe hytte. Hyttetomtens beliggenhet er kanskje det aller viktigste. Solforholdene, utsikten og generell beliggenhet. Mulighetene for langrenn, skøyter, fotturer og andre naturopplevelser. Det er mye som skal klaffe for at den gode magefølelsen melder seg, og dere vet deres har funnet deres helt spesielle sted. Oset hyttefelt har alle disse kvalitetene såvel som et bra veinett/infrastruktur laget av geoingenører, lave brøytekostnader og kort vei til absolutt alle gode fasiliteter i området
OM OSET HYTTEFELT
Oset Hyttefelt ligger vakkert til cirka 850 meter over havet ved Luftforsvarets feriested Vesle Skaugum på Golsfjellet.
Fra tomtene har du utsikt til Tisleifjorden og fjellene i Jotunheimen. Bare et steinkast unna finner du utløpet av Tisleia – en av Norges mest ettertraktede elver for ørretfiske. Fiskesesongen starter 20. mai og varer til 10. september.
I Tisleifjorden er det egen småbåthavn som tilhører Oset Hyttefelt. Her er det mulighet for å leie båt, og om vinteren rigges en isbane på fjorden for deg som vil utfordre kjøreegenskapene dine.
Ærverdige Oset Høyfjellshotell ligger i gangavstand fra hyttefeltet, og tilbyr hyttefolket tilgang til alle hotellets fasiliteter mot at du betaler en liten, månedlig avgift. Hotellet har svømmebasseng, eget treningsrom, barnas bondegård og lavo, men er kanskje mest kjent for kjøkkenets mange kulinariske opplevelser. Som hytteeier kan du bestille middag på hotellet før du reiser. Den står klar til å hentes, og kan tas med til hytta når du for eksempel kommer sent fredag kveld.
Eller hva med å nyte et glass vin eller to etter skituren lørdag? Bilen trenger du ikke bekymre deg for. Den står godt parkert ved hytta, mens du nyter livet på hotellet og kan rusle hjem når du vil.
Prosjektert og oppgradert med tilvalg- Solheim 110 Saltdalshytta - 3 898 300kr
Selveiertomt tatt utgangspunkt i tomt 37 til 925 000kr
I tillegg til dette må grunnarbeid utføres på tomten før hytten kan bygges. Tomt, grunnarbeid, støpt plate inklusive tilbakefylling av masser. Tomten er i dag grovplanert og ryddet av eier. Ytterligere opparbeidelse er ikke inkludert i pris.
Graving og støp estimeres til ca 650 000kr for denne modellen.
innhold
TILVALGSPAKKEN "MORGENSTUND" er priset inn i dette prosjektet.
INNVENDIGE OVERFLATER:
YTTERVEGGER OG TAK:
INNVENDIGE VEGGER:
ILDSTED OG PIPE:
FLISLEGGING:
ELANLEGG:
RØRLEGGERARBEIDER:
ALTAN/TRAM OG VERANDA:
KJØKKEN- OG BADEINNREDNINGER:
FØLGENDE ER IKKE INKLUDERT I KJØPESUMMEN:
KJØP AV TOMT:
KONTRAKT- OG TILVALGSMØTE
Etter at byggestart er besluttet for prosjektet vil kjøper bli kontaktet av prosjektleder for SE og invitert til et møte for å gjennomgå- og signere kontrakt for hytte. I forkant av møtet vil kjøper få tilsendt tilvalglister som viser hvilke valg som kan gjøres. SE har rett til å ta seg betalt for utarbeidelser av pristilbud, tegninger mv. jf. Bustadsoppføringslova §44.
TILVALGSFRIST
Tilvalg for den innvendige leveransen fra Saltdalshytta gjøres av kunde sammen med selger. Tilvalg vedr. kjøkken, VVS leveranse og elektroleveranse gjøres direkte med respektive fag. Det er 6 uker tilvalgfrist på tilvalg til kjøkken, VVS leveranse og elektroleveranse etter kontraktsignering. Inngås kjøpsavtale etter at kjøkken, VVS leveranse og elektroleveranse har startet sine arbeider vil tilvalg ikke være til stede. Dersom tilvalgordrer ikke blir godkjent og signert av kjøper i løpet av 6 uker etter signert kontrakt vil hytten bli levert i henhold til SE sin standard leveranse.
TILVALGSBESTILLING
Hvis kjøper ikke ønsker tilvalg eller ikke ser behov for å komme til tilvalgmøte, vil hytten bli levert i henhold til standard leveranse. Hvis kjøper ønsker tilvalg, vil de aktuelle tilvalgene bli inkludert i bestillingen med tilhørende priskonsekvens. Alle priser er inklusive MVA og viser merkostnaden for å oppgradere fra standard leveranse til det aktuelle tilvalgproduktet. Tilvalg faktureres ved oppstart tekniske fag.
KONTROLL AV BESTILLING
Det er svært viktig at kjøper ser nøye igjennom bestillingen og sjekker at den er i overenstemmelse med ønsker og avtaler som er inngått. Overenskomster som ikke finnes i bestillingen, har ikke gyldighet. Avtalene er bindende og kan ikke endres etter at den er signert og returnert. Skulle det være avvik eller uklarheter i bestillingen må kjøper umiddelbart ta kontakt med Saltdalshytta sin representant og avklare forholdene. Bestillingen er underlag for leveransen Saltdalshytta mottar fra leverandøren (Saltdalshytta). Produktene er spesialbestilt til prosjektet og kan ikke avbestilles eller returneres. Dersom hytten avbestilles, skal bestilte endrings- og tilleggsarbeider betales i sin helhet
Saltdalshytta er behjelpelig med hele prosessen til nøkkelferdig hytte.
SALTDALSHYTTA kan også levere nøkkelferdige hytter andre steder på Gol og Hallingdal ved interesse.
Kontakt undertegnede ved interesse.
www.saltdalshytta.no
Ta kontakt med megler for komplett informasjon












Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.