Bildegalleri

Skogmo

Kvitre - Jessheim

Rekkehus 53

Prisantydning6 300 000 kr
Totalpris
6 379 632 kr
Omkostninger
79 632 kr

Kort om prosjektet

Kvitre er et nytt og barnevennlig nabolag på Skogmo, som er et av Jessheims mest populære boligområder. Her skal det bygges 262 boliger med fokus på variasjon og kvalitet, som gjør det enkelt å finne hjemmet for deg.

  • Planlegging

    -

  • Salgsstart

    Salget er i gang!

  • Byggestart

    Byggingen er i gang!

  • Overtakelse

    Etter avtale

Nøkkelinfo

Boligtype
Rekkehus
Soverom
3
Internt bruksareal
106 m² (BRA-i)
Bruksareal
125 m²

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balansert ventilasjon
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kabel-TV
Lademulighet
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Utsikt
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Beskrivelse

Moderne rekkehus over to eller tre plan med enten 3 eller 4 soverom. I første etasje ligger hovedsoverommet med utgang til terrasse og hage. Soverommet kan også brukes som en hyggelig tv-stue. Første etasje rommer i tillegg et stort bad med enten dusj eller badekar, en walk through garderobe med mye lagringsplass og bod/vaskerom med dør inn fra garasjen.

Trappen til andre etasje fører opp til et stort sosialt rom med kjøkken og stue. En kjøkkenøy gjør det mulig å lage mat og samtidig snakke med gjestene. Andre etasje består også av to soverom og et bad. Bolig D har en glass-skyvedør i andre etasje, som kan åpnes helt opp som en fransk balkong for å nyte både frisk luft og et nydelig måltid. Bolig C har tre etasjer med loftstue, et ekstra soverom og takterrasse.

Rekkehus D:
BRA: 125 kvm
BRA-i: 106 kvm
Terrasse: 13,5 kvm
Etasjer: 2
Bod/vaskerom: 5,8 kvm

1. etg: Åpen garasje, vaskerom/bod, garderobe, soverom, bad og gang.
2. etg: Gang, stue og kjøkken, bad og to soverom.

Parkering:
Integrert åpen garasje for en bil. Det er mulig å kjøpe en ekstra parkeringsplass for kr. 250.000.

Rekkehusene leveres med et stilrent kjøkken fra serien Uno. Uno er en «kameleon-modell» som tilpasser seg omgivelsene og blir akkurat det kjøkkenet du ønsker. Det er mulig å velge kostnadsfritt mellom 15 forskjellige frontfarger. Rekkehusene har kjøkkenøy med platetopp.

Rekkehusene har 2 bad, som får store 60 x 60 cm baderomsfliser i en delikat sandfarget tone. Ett av badene har plass til badekar som tilvalg. Badene får behagelig belysning med downlights, som du kan justere selv alt etter hvilket lys du trenger. Boligen har separat vaskerom med opplegg for vaskemaskin og tørketrommel. Vaskerommet har flislagt gulv med varme.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode385370852
Sist endret03. apr. 2025 11:32
ReferanseRekkehus felt B - 53

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.