Bildegalleri

Bod 10m2 1300,-/mnd
Inaktiv
Nye tørre Lagere til leie fra 10-15m2
- Månedsleie
- 1 500 kr
- Depositum
- 2 600 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 12 m²
- Bruksareal
- 12 m²
- Boligtype
- Andre
- Soverom
- 0
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 04.12.2025
- Bruttoareal
- 12 m²
Fasiliteter
Umøblert
Sentralt
Beskrivelse
Nye boder etablert i gammel sidebygg i Konnerudgata 33. Tørre og fine med litt varierende tilgjengelighet og størrelser fra 9 til 15m2.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Visning
Visning etter avtale
Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet