Bildegalleri

- Velkommen til Karlsrogata 3C -

Solgt
LARVIK SENTRUM

Pen, velholdt og gjennomgående 2-roms i 3.etg (topp) med solrik balkong | Perfekt førstegangskjøp | Nærhet til "alt"!

Prisantydning1 590 000 kr
Totalpris
1 747 731 kr
Omkostninger
9 500 kr
Fellesgjeld
148 231 kr
Felleskost/mnd.
5 450 kr
Fellesformue
39 937 kr
Formuesverdi
511 434 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
51 m² (BRA-i)
Bruksareal
58 m²
Eksternt bruksareal
7 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
4 m² (TBA)
Etasje
3
Byggeår
1969
Energimerking
G - Rød
Rom
2
Tomteareal
1 156 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Rolig
Sentralt
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Turterreng

Om boligen

Karlsrogata 3 C er en gjennomgående 2-roms andelsleilighet i tredje etasje, med arealeffektiv planløsning. Leiligheten ligger sentralt til og er perfekt til førstegangskjøpere. Sommerdagene kan tilbringes i nærliggende parker, ved sjøen eller på egen skjermet balkong hvor solen kan nytes fra ca. 13-22-tiden sommerstid.

Leiligheten er pusset opp i nyere tid med malte flater i alle rom, foruten bad. Badet ble pusset opp i 2016 og har et tidløst uttrykk med opplegg for vaskemaskin. Kjøkkenet ble pusset opp samme år og ligger i eget rom.

Enstavs laminatgulv er lagt i entreen og en romslig stue. Entreen har garderobe og adkomst til wc, og i stuen er det gode møbleringsmuligheter. I tilknytning til badet har leiligheten et soverom med klesskap, og det disponeres en kjellerbod for lagring.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode375382940
Sist endret10. apr. 2025 14:15
ReferanseSORM75.246

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.