Bildegalleri

EiendomsMegler1 ved Guro Borsodi Bakka presenterer Høymyrvassvegen 255!

Solgt
Notodden - Meheia

Lun og hyggelig fritidsbolig - flotte utesoner - usjenert og solrik beliggenhet!

Prisantydning1 800 000 kr
Omkostninger
46 275 kr
Totalpris
1 846 275 kr
Kommunale avg.
6 797 kr per år

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Innlandet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
60 m² (BRA-i)
Bruksareal
67 m²
Eksternt bruksareal
7 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
47 m² (TBA)
Tomteareal
2 300 m² (eiet)
Byggeår
1982
Soverom
2
Energimerking
F - Gul
Overtakelse
Overtagelse etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i budskjema. For oversikt over hva som følger med eiendommen, så vises det til "Oversikt over tilbehør og løsøre til eiendommen". Nøkler til eiendommen som selger er i besittelse av skal overleveres kjøper på overtakelsen, herunder nøkler til eventuelle boder, uthus, garasjeportåpner e.l. Låses boder, uthus e.l. med hengelås, skal lås og nøkler til disse medfølge.

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Peis/Ildsted
Rolig
Innlagt strøm
Turterreng

Om boligen

Hytta ligger i et området med flotte utendørsaktiviteter hele året, blant annet fine turløyper, badeplass nede ved Høymyrvann, fiskemuligheter i Høyrmyrvann og Primtjønn. Flotte skiløyper på vinterstid, samt en kort kjøretur til Kongsberg alpinbakke.

Hytta selges delvis møblert og inneholder: vindfang, gang, stue/kjøkken, 3 soverom, bad og toalettrom. I tillegg er det oppført utvendig bod på eiendommen. Hytta er jevnlig oppgradert med blant annet nyere taktekke, nytt kjøkken og oppgradert elektrisk anlegg.

Hytta ligger skjermet og usjenert til på en stor eiendomstomt på 2300,1 m2 bestående hovedsakelig av naturtomt med trær, busker, lyng og fjell i dagen. Store markterrasser og en oppbygget terrasse med rekkverk på to sider. Gode muligheter for bærplukking like ved!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Prisstatistikk

Høymyrvassvegen 255

16 679 klikk

på annonsen

30 000 kr

prisantydning per kvadratmeter

Prisfordeling

Pris per m² ligger 4 000 kr under snittet for hytter i Kongsberg.

Grafen viser antall hytter solgt i Kongsberg siste året fordelt på pris per m² - totalt 60 hytter

Antall boliger

0.01.02.03.04.0
Histogram som viser prisfordeling for boliger i KongsbergDenne boligen koster 30000 kr per kvadratmeter, mens gjennomsnittet er 34000 kr per kvadratmeter3 00021 00039 00057 00075 000Pris per m² i krDenne boligen30 000 krGjennomsnitt34 000 kr

Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.

Eiendommer solgt i samme område

I løpet av de siste 12 månedene

Bilde av kartet på finn.no

Annonseinformasjon

FINN-kode372428567
Sist endret07. aug. 2025 13:14
Referanse1414240198

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.