Bildegalleri

Eiendomsmegler Jannike Seljevoll Herleiksplass har gleden av å ønske velkommen til Aasremvegen 37
Flott tømmerhytte med fire soverom - solrik, sentral og samtidig usjenert beliggenhet på Kikut
- Omkostninger
- 210 850 kr
- Totalpris
- 7 810 850 kr
- Kommunale avg.
- 27 237 kr per år
- Formuesverdi
- 1 799 240 kr
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- På fjellet
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Internt bruksareal
- 102 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 106 m²
- Eksternt bruksareal
- 4 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 23 m² (TBA)
- Tomteareal
- 1 393 m² (eiet)
- Byggeår
- 2001
- Soverom
- 4
- Rom
- 5
Fasiliteter
Visning
Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.
VisningspåmeldingOm boligen
Velkommen til Aasremvegen - og denne flotte tømmerhytten med perfekt beliggenhet på solrike Kikut. Eiendommen ligger i enden av veien og har en usjenert, men likevel sentral beliggenhet. Hytten har en god planløsning med blant annet stue/spisestue/kjøkken, hele fire soverom og nydelige uteområder.
Barnevennlige omgivelser, ski inn - ski ut til hele langrennsnettet - hvor milevis med nypreparerte løyper venter på dere! Nær beliggenhet til SkiGeilo sitt alpine anlegg.
Her har du ski inn-ski ut, samt tilgang på fantastisk turterreng sommer og vinter. Kort vei til populære Kikutkroa, og ca 10 minutter til Geilo sentrum med sitt rike utvalg av service- og aktivitetstilbud. Du kommer enkelt til Geilo med tog på Bergensbanen, og i høysesong går det buss til Kikut.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Privatmegleren Herleiksplass & Partnere
Siw Rasmussen
Salgskoordinator
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 372179711 |
|---|---|
| Sist endret | 16. jan. 2026 03:09 |
| Referanse | 315240141 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.






































