Bildegalleri

Lys og pen leilighet i Siriskjeret 17!
Pen og lys leilighet - Umøbler- 1 soverom - Parkering
- Månedsleie
- 15 000 kr
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 61 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 61 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.10.2024 - 30.09.2027
- Energimerking
- G
Fasiliteter
Beskrivelse
Innhold
Leilighet til leie i Siriskjeret 17 med 1 soverom. Den ligger i 1. etasje og holder god standard i alle rom. Det er store vindusflater som slipper inn rikelig med lys.
Boligen inneholder åpen stue - kjøkkenløsning, bad, bod og soverom.
Det er også en utvendig sportsbod til leiligheten.
Flotte turområder like i nærheten.
Beliggenhet
Sjønær beliggenhet på Siriskjæret i populære Stavanger Øst. Rett ved Tou Scene med parkanlegg, sjøbad, vinbaren T-time, ølbaren Øst og flere kafeer, restauranter og takeaway muligheter. Bussholdeplass i kort gangavstand fra leiligheten. Det samme er butikk, post og apotek.
Eiendommens rom
Indre rom:
Gang, bad, soverom, bod, stue og kjøkken.
Ytre rom:
Bod.
Standard
Nyere standars med parkett, hvitmalte vegger, flislagt bad.
Inventar
Boligen leies ut umøblert.
Frittstående hvitevarer: fryser, vaskemaskin, tørketrommel.
Integrerte hvitevarer: kjøleskap, oppvaskmaskin, komfyr.
Fasiliteter
Boligen har sentralt, utsikt, rolig, moderne, parkett.
Parkering
Parkering i fellesgarasje med elbillader.
Eierforhold
Eierseksjon
Oppvarming
Boligen oppvarmes med elektrisitet og fjernvarme.
Energimerking
Boligen har energikarakter G
Boligens energiattest, med oppvarmingskarakter, er tilgjengelig hos megler og utleveres ved forespørsel.
Egne abonnementer
Leietaker tegner eget abonnement for strøm.
Husleie
Kr. 15 000 pr. måned. Vann og avløpsutgifter og parkering er inkludert i leien.Medtatt i husleien er a-konto beløp for oppvarming kr. 800.
Total husleie kr. 15 000.
Utleier vil dokumentere og foreta avregning mot innbetalt a kontobeløp minimum en gang pr år. Differansen mellom faktisk forbruk og avregning betales innen 14 dager etter mottatt avregning.
Utleiers krav til sikkerhet
Sikkerhetsbeløpet er fra 3 måneders husleie. Det deponerte beløp skal settes på særskilt konto i leierens navn med vanlige rentevilkår i finansinstitusjon som har rett til å tilby slik tjeneste i Norge.
Utleieren kan anvise i hvilken finansinstitusjon depositumskontoen skal opprettes så sant dette ikke er til vesentlig ulempe for leietakeren.
Leietiden og partenes oppsigelsesadgang
Overtakelse: 01.10.2024
Leietid: 01.10.2024 - 30.09.2027
Oppsigelsestiden i dette leieforholdet er 3 måneder for begge parter.
Leieforholdet har en bindingstid frem til 30.06.2025, og dette er første mulige tidspunkt en oppsigelse kan ha virkning fra. Sies leieforholdet opp innen denne dato vil leieforholdet ha en minste leietid frem til 30.09.2025.
Oppsigelser levert etter utløp av bindingstiden den 30.06.2025 vil ha virkning den første dag i den påfølgende måneden etter at oppsigelsen er mottatt.
Tidligste opphør av leiekontrakten ved oppsigelse forutsetter at leiekontrakten starter på det tidspunktet som er nevnt ovenfor.
Prospekt
Denne annonsen gir ikke komplett informasjon om boligen, og interessenter oppfordres til å lese prospektet.
Kontraktsinngåelse
Ved kontraktsinngåelse forfaller inntil 1 måneds husleie til betaling.
Visning
Bruk interessentskjema eller epost: emma.lunde@utleiemegleren.no. Skriv visning + adressen på boligen i emnefeltet ved bruk av e-post.
Utleiemegleren holder både fellesvisninger og privatvisninger på sine boliger.
Ønsker du å melde interesse for boligen gjør du det ved å sende megler en melding gjennom annonsen eller ta kontakt pr e-post.
Vårt digitale-interessentskjema fyller du ut på eller i forkant av visning.
Utleiemegleren ønsker deg velkommen på visning!
Kontaktperson
Emma Lunde
Saksnummer
73921/0338-24
Matrikkelinformasjon
Utleiemegleren Stavanger
Nyttige lenker
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.











