Bildegalleri
Justin Alexander Brudekjole
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 269 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Selger en nydelig brudekjole «Freeshia Justin Alexander» strl 8. Pent brukt, og fremstår som ny, ikke sett noen skader eller bruksmerker. Kjøpt ny ifjor hos Christiane Brudesalong for 29.000. (Har kvittering). Har også et helt hvitt slør med bittelitt glitter om det er av interesse (selges til 1500kr). Nypris 3500.
Kjolen har nydelige detaljer, noe glitter, åpen rygg og blonder i hele kjolen - også slepet. Jeg har aldri følt meg vakrere, en skikkelig romantisk kjole. Det er mange detaljer på den, og den er ikke helt kritt hvit - noe som gjør at lyset skinner så fint i den. Det er ikke behov for bh i denne kjolen (det er innebygd). Skredder har laget to dansehemper til slepet. Fikk beskjed da jeg kjøpte den om at det kun var denne i Norge, så dette er en unik kjole ☺️
Kjolen er ikke tatt ut eller inn i midjen, men tilpasset i lengden, og tatt noe inn på skuldre hos skredder. Jeg er 168, og brukte lave ballerinasko.
Kjolen er renset hos renseri.
Fotograf: Elisabeth Figenschou Jølstad
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.3.2025 kl. 08:20 ・ FINN-kode: 369873293








