Bildegalleri

Romslig leilighet i første etasje med privat hage
Calle Maestro Quino 230, Costa Blanca sørNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Boligareal
- 58 m²
- Byggeår
- 2016
- P-plasser
- 1
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Generelt
Velkommen til ditt drømmehjem i hjertet av Middelhavet!
Denne romslige leiligheten i første etasje ligger i vårt eksklusive Villa Amalia Eco-kompleks, bare 300 meter fra sjøen. Leiligheten ble bygget i 2016 og er nylig renovert til en høy standard, og har to doble soverom, to bad og en privat hageterrasse.
Leiligheten har en åpen planløsning med stue, kjøkken og spiseplass, noe som gir et lyst og luftig rom som er perfekt for familiesammenkomster og underholdning. Kjøkkenet har også et praktisk vaskerom. Utenfor er det en privat, vestvendt hage som får sol om ettermiddagen, ideelt for å få mest mulig ut av utelivet i det fantastiske klimaet som kjennetegner vår vakre region.
Boligen har et stort hovedsoverom med innebygde garderober og et moderne en-suite bad med dusj og gulvvarme. Det er også et annet soverom med dobbeltseng, også det med innebygde garderober, og et annet separat bad med dusj, gulvvarme og finish av høy kvalitet.
I tillegg til et nytt klimaanlegg på hovedsoverommet, har leiligheten kanalisert klimaanlegg i hele leiligheten for å sikre komfort når som helst på året. I løpet av de siste renoveringene har eieren også byttet ut kjøkkenutstyret og møblene, delvis renovert begge badene og lagt nye gulv i hele boligen. Leiligheten selges fullt møblert og med alle hvitevarer.
Villa Amalia Eco er et privat og sikkert boligområde bare 5 minutter fra havet i La Veleta. Urbanisasjonen, som er fylt med frodige hager med naturlig gress, har to store sommerbassenger og et oppvarmet basseng som holdes på 28 ºC i vinterhalvåret. Det er også et felles treningsstudio med tredemøller, statiske sykler og crosstrainere inne i komplekset. I tillegg til den private underjordiske parkeringsplassen som er inkludert i prisen, er det rikelig med parkeringsplasser rett utenfor komplekset.
Villa Amalia har en uslåelig beliggenhet som gir den perfekte balansen mellom fred og bekvemmelighet. Innen 300 meter finner du flere butikker og supermarkeder, og mindre enn 800 meter unna finner du et stort utvalg av barer og restauranter. En 5-minutters spasertur tar deg til sjøen, hvor det er et vakkert badeområde, og på 15 minutter kan du nå Los Náufragos, en sandstrand med blått flagg.
Boligen ligger 10 minutter med bil fra Torrevieja sentrum, hvor en hel verden av underholdning venter, med ulike idrettsanlegg og en rekke barer, restauranter og fritidsaktiviteter. Takket være den enkle tilgangen til riksveien og det offentlige transportnettet, er all den flotte sjarmen i Vega Baja også innen rekkevidde fra Villa Amalia. Innen 10 minutters kjøring ligger de to store kjøpesentrene Habaneras og La Zenia Boulevard, og de velkjente golfbanene Campoamor og Villamartin ligger 20 minutter unna. Villa Amalia ligger 40 minutter unna Alicante lufthavn med bil.
Om oss
Grupo Insara is a property development and management company that started as a family business, and which builds and develops properties and developments in the best locations on the Costa Blanca, on the Mediterranean.
We choose the best locations, a few meters from the sea and surrounded by services, to be able to offer the best quality of life to our customers. Our properties and projects are characterized by high quality design and execution, and we always seek to achieve sustainable design and construction. Our sales team speaks Spanish, English, French and Russian.
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Grupo Insara, S.L.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




























