Bildegalleri

Velkommen til Frydenlund 22C!

Solgt
Frydenlund

Frydenlund | 2 - roms toppleilighet i veldrevet borettslag | 2 balkonger | Sentral og attraktiv beliggenhet | Garasje

Prisantydning1 950 000 kr
Totalpris
2 482 562 kr
Omkostninger
1 000 kr
Fellesgjeld
531 562 kr
Felleskost/mnd.
6 767 kr
Fellesformue
46 297 kr
Formuesverdi
555 637 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
57 m² (BRA-i)
Bruksareal
60 m²
Eksternt bruksareal
3 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
10 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1982
Energimerking
G - Rød
Rom
2
Tomteareal
12 903 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Rolig
Sentralt
Turterreng

Om boligen

Velkommen til Frydenlund 22C! Leiligheten ligger i andre og øverste etasje i bygget, som ble oppført i 1982. Leiligheten har en god og effektiv planløsning, og kan blant annet by på en lys og pen stue, et pent kjøkken og ett stort soverom i tillegg til en innredet bod. Flislagt bad og god lagringsplass. Garasje.

Leiligheten ligger i et ettertraktet boligområde kun 2 km nord for sentrum. Her bor du nær alle fasiliteter, med kort vei til togstasjon og sentrum. Nærområdet inkluderer vakre Bugårdsparken, perfekt for turer og idrettsaktiviteter, samt dagligvare. Boligen har gode solforhold med balkong på begge sider. Frydenlund er et stille og rolig område uten gjennomgangstrafikk, ideelt for barnefamilier med mange aktiviteter som akebakke, fotballøkke og lekeplasser.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode364215297
Sist endret09. okt. 2024 08:03
Referanse605240121

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.