
Bildegalleri
Voksi vognpose
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 57 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
* For høst/vinter
* Med bæreplate
* Med Ulldyne som innermateriale
Pris ny: 1800,- kr.
Brukt i 4 måneder.
Vognposen kan brukes fra nyfødt og opp til 3 år når det er høst og vinter.
Vognposen er Voksi® sin originale vognpose, Voksi® Classic+ med de unike egenskapene til Voksi®, som innebærer smarte integrerte funksjoner.
Vognposen er laget av naturlige materialer, med yttertrekk i 100 % bomull, innside med 100 % bomull flanell og innerdyne i ull. Dette gir god isolering når det er kaldt ute og holder barnet varmt.
Voksi® Classic+ er lett å bruke med en praktisk bærefunksjon som er inkludert i soveposen. Voksiposen kan foldes sammen på ulike måter, slik at det gir en naturlig forlengelse når barnet vokser.
Den unike svøpe-funksjonen sikrer at babyen ligger trygt og godt.
En snor rundt hodeområde kan bli justert til å passe barnets behov og preferanser i ulike værforhold.
Når du bretter ut soveposen kan den brukes som et leketeppe.
Bæreremmer gir deg mulighet til å enkelt bære med deg barnet mens det sover.
Bærebrettet er avtagbart og kan brukes frem til 9kg.
To hull i ryggen av posen gjør det mulig å installere posen med en 2-punktssele. (NB: Denne posen vil ikke passe i et sete med integrert 5-punktssele).
Når du bretter ut soveposen kan den brukes som et leketeppe.
Vognpose Voksi® Classic+, er en eldre modell av dagens Voksi® Carry North derfor inneholder den innerdyne (fyllmateriale) ull i steden for fyllmateriale i 100 % polyester som Voksi® Carry North inneholder.
Betydningen av navnet Voksi betyr "å vokse i". Den største inspirasjonen for Voksi® er å se produktene sine bli brukt hver dag, for så og arves videre til søsken og naboer. Voksi sitt viktigste bidrag til klimautfordringene er å sikre lang levetid for produktene. Deres designere strekker seg alltid etter høy kvalitet og smarte funksjonelle løsninger
Det å bli glad i naturen, og ta vare på den, starter med å nyte frisk luft helt fra barndommen. I Skandinavia lar vi barna sove ute på dagtid selv om det er minusgrader og snø. Barn har brukt deres vognposer i fire tiår. Dette er det beste beviset på at deres produkter holder barna beskyttet, komfortable og varme. Inspirert av skandinavisk barndom, utviklet for alle.
"Voksi-eventyret startet i 1985 da en norsk entrepenør og mor utviklet den første vognposen som vokste med barnet. Tankesettet har alltid vært: "Bare det beste er godt nok for våre produkter og ditt barn". Idag er Voksi en del av et norsk familieselskap, HTS Hans Torgersen og sønn, som har videreført visjonen ved være kompromissløse på sikkerhet og kvalitet. Vi er veldig stolte over å bringe arven til Voksi videre.
MATERIALER
Alt starter med å velge riktige materialkombinasjoner for å skape optimale egenskaper for hvert produkt. Som et eksempel bruker vi ull på bakgrunn av de gode isoleringsegenskapene den har selv i våt tilstand. Dun er optimalt for å skape det komfortable, lette og varme. Vi slutter aldri å la oss imponere av egenskapene som naturen gir oss og er klar over å ikke ta de for gitt.
UNIKT DESIGN
Produktene våre er unikt utviklet av egne designere. Vi er inspirert av skandinavisk design hvor alle detaljer skal ha en hensikt. Vi er inspirert av naturen, og de håndtegnede mønsterne i produktene våre forteller alle en historie om fasinasjonen vår. Vårt visuelle uttrykk kombinerer det lekne og beroligende, med fargetoner som passer godt sammen over tid."
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.7.2025 kl. 16:24 ・ FINN-kode: 363311172




