Bildegalleri
Segway Ninebot el-sparkesykkel (reservesykkel)
Til salgs
700 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
På grunn av alder og tilstand på slitedeler, selges denne som en del-sparkesykkel/reservesykkel. Den starter og går fremdeles som den skal, men vet ikke hvor lenge den eventuelt vil fungere.
------
Selger en Ninebot Es2 fra Segway pga. den ikke lenger er i bruk.
Kjøpt fra Power for ca. 4-5 år siden, og er blitt flittig brukt. Sparkesykkelen har vært helt super, og klarer fremdeles en god del kilometer per lading. Veldig lettkjørt el-sparkesykkel, med lykt og flere kjøremoduser (normal, eko, sport).
Sparkesykkelen er lovlig, og har fartgrense på 20/22 km/t. Ikke tatt nyeste software-oppdatering, så den kan nok komme opp i større fart i nedoverbakker.
Brems og gass på styret, med en fotbrems for bakre hjul.
Framhjulet er noe slitt, mens bakhjulet er veldig fint.
Sparkesykkelen har vært en gang innom Power Lagunen for reparasjon, da hovedkortet hadde fått en vannskade. Dette ble skiftet, og har fungert godt siden den gang.
Det er en del riper og ellers bruksslitasje, men holder fortsatt god stand.
Skruene på styret burde etterstrammes mellom noen kjøringer, da de har en tendens til å bli litt løse etter kjøring (spesielt på brostein).
Er også slark i hovedstammen, usikker på hvor mye arbeid som trengs (om det er noen skruer eller pakning som må skiftes)
En av orginalskruene er byttet med en annen, da den har falt av (er bilde av den).
Kjørt ganske langt, ca. 900 km. Dette finner man i appen til Ninebot.
Ellers, en veldig fin modell som også kan pakkes sammen og festes i baken. Enkel å ta med seg mellom buss/bane, bobil eller hytta:)
Veier ca. 12,5 kg, som gjør at den er lett å ta med seg når den stammen er lagt sammen.
Ettersom motoren er nå litt eldre, trekker den litt dårligere i oppoverbakker. Der har jeg selv måtte sparke litt for å opprettholde en veldig god fart. Ikke alle stigninger den klarer, men det gjelder også for samtlige andre modeller.
Følger med lader, og en ringeklokke som kan festes på.
Som nevnt vet jeg ikke hvor mange turer/kilometer som er igjen på sparkesykkelen, men den fungerer greit.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.4.2025 kl. 19:26 ・ FINN-kode: 358428744
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt






