Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Renault/Twizy

Bildegalleri

(1/30)
Sandnes

Renault Twizy

med vinduer og ladeadapter

Modellår

2018

Kilometerstand

12 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EL07203Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Lite kjørt Twizy selges grunnet bytte av arbeidssted. Bilen er enkel å kjøre og er svært rimelig i drift. Den går gratis gjennom bomringene, er billig å forsikre og er fritatt EU-kontroll.
Bilen går opp imot 80-85 km/t og kan kjøre både på vanlige veier og motorvei. Det er to seter i bilen slik at en kan ha en passasjer eller varer i baksetet.
Bilen fremstår i god stand og det er de siste månedene gjennomført både service og reparasjoner. Det ble gjort en større service på bremsene i oktober 2023, byttet antifrost-hendel i februar 2024 og byttet calipere på bakhjulene i mai 2024.
Det er i tillegg satt inn vinduer til en verdi at 9.500 kroner i begge dører slik at bilen står tørt også i regnvær. Bilen lades normalt med vanlig stikkontakt på strømnettet.

Medfølger adapter slik at bilen kan lade fra vanlig ladestasjon. Verdi 1.500 kroner.

Spesifikasjoner

Omregistrering
613 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
48 287 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Renault
Modell
Twizy
Modellår
2018
Karosseri
Annet
Drivstoff
El
Effekt
17 hk
Kilometerstand
12 000 km
Batterikapasitet
6 kWh
Rekkevidde (WLTP)

WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold

90 km
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Bakhjulsdrift
Vekt
301 kg
Seter
2
Dører
2
Farge
Svart
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Annet
Registreringsnummer
EL07203
Chassis nr. (VIN)
VF1ACVYB261580370
1. gang registrert
07.12.2018
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Airbag foran
  • Kjørecomputer
  • Soltak/glasstak

Selgers kjennskap til bilen

Kjente feil, mangler eller synlige skader?

Nei

Er det gjort større reparasjoner?

Nei

Er eller har motoren vært trimmet?

Nei

Har bilen heftelser/gjeld?

Nei

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4320 Sandnes
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

357079745

Sist oppdatert

19. april 2026, 14:32

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Renault
Renault Twizy