
Bildegalleri
BBC Music - Bach, Chopin, Debussy
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Denne CDen er én av nærmere 60 i samme serie som jeg selger og som fulgte med BBC Music Magazine, og selges for kr 1200 til sammen, og du finner dem ved å søke det som er til salgs på min profil - tittelen til disse annonsene starter med "BBC Music".
Innhold:
Partita No. 1 In B Minor, BWV 1002
Composed By – Johann Sebastian Bach
Violin – Elisabeth Batiashvili
1 Allemande 5:06
2 Double 2:32
3 Courante 2:17
4 Double (Presto) 2:45
5 Sarabande 2:57
6 Double 2:01
7 Tempo Di Bourree 2:11
8 Double 2:13
Piano Sonata No. 1 In C Minor, Op. 4
Composed By – Frédéric Chopin
Piano – Alexander Melnikov
9 Allegro Maestoso 9:19
10 Minuetto: Allegro - Trio 3:57
11 Larghetto 3:30
12 Finale: Presto 6:07
String Quartet, Op.10
Composed By – Claude Debussy
Ensemble – Belcea Quartet
13 I Animé Et Très Décidé 6:19
14 II Assez Vif Et Bien Rythmé 4:00
15 III Andantino, Doucement Expressif 7:23
16 IV Très Modéré - En Animant Peu À Peu - Très Mouvementé Et Avec Passion 7:19
Record Company – EMI Classics
Phonographic Copyright ℗ – BBC
Copyright © – BBC
Produced For – BBC Radio 3
Liner Notes – Richard Wigmore
Producer – Fiona Shelmerdine (tracks: 9 - 12), John Fraser (tracks: 13 - 16), Simon Kiln (tracks: 1 - 8)
Total playing time - 70:09
Recorded at Potton Hall, Suffolk: Oct. 1999 (Bach) / May 2000 (Debussy)
Recorded at the Warehouse, London: Nov. 2000 (Chopin)
An introduction to the music on this CD and suggestions for further listening was published in the BBC Music Magazine for July 2001. The CD-ROM also features a version of "Discovering Music" with audio samples.
Søk eventuelt på "BBC Music" på min profil, for å finne de andre CDene i denne serien, som jeg selger.
Det kan også tenkes at du kan være interessert i denne f.eks: https://www.finn.no/393388434 eller denne https://www.finn.no/recommerce/forsale/item/438210102
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Kjøp av flere CDer og annet, utløser kvantumsrabatt, siden prisen for kun én enkelt CD inneholder et "ulempetillegg" for å sende kun én CD. :-)
Kjøper du en større kolleksjon, som nevnt ovenfor, så får du rabatt på alt annet som selges også.
Porto og forsendelse:
Fiks Ferdig er gjerne dyrere enn vanlig forskuddsbetaling med Vipps og sending med Posten om du bare skal kjøpe 1-2 CDer, mens Helthjem ofte er rimeligst om du velger Fiks Ferdig, men dessverre kan være upålitelig, selv om det vanligvis går raskt og greit.
Av og til er det tilbud (kampanjer) på portoen, som sannsynligvis er rimeligst selv om Fiks Ferdig gebyret beholdes.
OBS - det er nye priser og betingelser for brevporto hos Posten fra 1/2-2026, hvor tykkelse og størrelse på konvolutten er det viktige.
For sending av CDer inkl. bobleplast betyr det porto kr 46,- for sending av 1-2 CDer, og kr 69,- for sending av 3-10 CDer som brevpost.
(DobbeltCD som har dobbelt tykkelse på coveret, vil overstige 2 cm tykkelse og koste kr 69,- )
Og for sending av mer enn 1-2 CDer anbefales da likegodt Norgespakke 5 kg med sporing som koster kr 76, hvis du ikke velger Postnord / Helthjem.
Elers - sjekk prisene for sending via Fiks Ferdig hos de ulike selskapene. Helthjem fra dør til dør vil som regel være raskt og rimelig, men ikke helt pålitelig! ☝️
Bor du i / nær Oslo, er det også en mulighet å avtale direkte overlevering, eller hjemkjøring, men bompenger er en realitet, så prisen for hjemkjøring i Oslo, vil typisk være 40-50 kroner, 100 kroner for større gjenstander.
Du er herved oppfordret til å vurdere ulike prisalternativer, (og risiko/pålitelighet med Helthjem) - det viktigste er at du blir fornøyd. 🙂
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.3.2026 kl. 18:51 ・ FINN-kode: 353344668







