Bildegalleri

Velkommen til Roald Amundsens vei 7! En usjenert og stor tomt i meget idylliske omgivelser på Svartskog, ca. 3,8 km fra Kolbotn i Nordre Follo kommune.
Stor tomt m/rammetillatelse til ny enebolig & garasje! | Høyt og fritt i idylliske omgivelser m/utsikt over Gjersjøen
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 163 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 163 m²
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 1952
- Energimerking
- G - Rød
- Tomteareal
- 3 522 m² (eiet)
Fasiliteter
Om boligen
Eiendommen måler ca. 3522,3 kvm, og er dels opparbeidet med plen. Eier har engasjert Kvernaas arkitekter for tegning av bolig og søknader til kommune. De har nå fått rammetillatelse på riving av eksisterende bolig og oppføring av et flott nybygg / enebolig med utleiedel og garasje. Se tegninger i prospekt og i bildekarusell.
Velkommen til visning!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
DNB Eiendom AS
Prisstatistikk
Roald Amundsens vei 7
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 20 927 kr under snittet for eneboliger i Oppegård.
Grafen viser antall eneboliger solgt i Oppegård siste året fordelt på pris per m² - totalt 166 eneboliger
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 350345036 |
|---|---|
| Sist endret | 15. mai 2025 15:09 |
| Referanse | 207240069 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



















