Bildegalleri

Velkommen til leiligheten i Galterudskogen 38C.
Nyere, strøken 4-roms leilighet i Søre Ål med carport og utebod - solrikt og barnevennlig område.
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 3
- Internt bruksareal
- 83 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 83 m²
- Balkong/Terrasse
- 11 m² (TBA)
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 2020
- Energimerking
- B - Oransje
- Tomteareal
- 5 786 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Om boligen
Privatmegleren Lillehammer har gleden av å presentere denne strøkne og praktiske leiligheten med 3 soverom, beliggende i attraktivt og rolig område, med nærhet til marka og flotte ski-/turmuligheter. Boligen ble ferdigstilt i 2021 og har minimalt med bruksslitasje, hvor takstmann har vurdert alle punkter i tilstandsrapporten til TG 0. Leiligheten fremstår som ny.
Leiligheten har adkomst fra felles område via trapp opp til svalgang og 2.etasje, og inn til boligen, hvor man kommer inn til en praktisk gang, 3 soverom, bad/WC, bod/vaskerom, kjøkken og stue. Fra stuen er det utgang til en solrik veranda med flott utsikt. Tilhørende carport med bod.
Velkommen til din påmeldte visning!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Lillehammer
Prisstatistikk
Galterudskogen 38C
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 2 410 kr under snittet for leiligheter i Lillehammer.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Lillehammer siste året fordelt på pris per m² - totalt 303 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.





































