Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Volvo V70
1997
304 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for AD92272
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Alle servicer fulgt til rett tid på merkeverksted og serviceheftet er komplett utfyllt. Byttet bremser i slutten av Mars 2012.
Har kun hatt tre eiere og ble EU godkjent mars i år. Har aldri hatt problemer med bilen og alle servicer er fulgt.
Den er slitt i lakken. Forrige eier var en familiefar, og eide bilen fram til høsten 2008.
Dette er hovedsaklig en stereobil beregnet på lydentusiaster, konkurranse og/eller ungdom. Den går som en drøm, og har alltid startet på første forsøk. Velholdt og pen innvendig med seter av delskinn.
Sommerdekk brukt en sesong, og 2 helt nye vinterdekk denne sesongen og de to andre har 2 sesonger på bakakselen og framstår som gode. Det er to sett med dekk, og ett sett med felger.
Stereoanlegget består av fire 12" elementer av typen Pioneer TS-W3004SPL med hver sin tilhørende forsterker av typen PRS-D1000M på 1000W hver. Frontsettene er Infiniti Kappa Perfect Series med tilhørende 4-kanalers forsterker. Dette er et sett beregnet for høy og ren lyd i alle frekvenser.
Hele anlegget er bygget med og under veiledning av en profesjonell bilstereo-bygger og var ferdigstilt høsten 2010. (Gamle eier/driver av Custom Car Audio)
Spilleren er en Pioneer med et lite display. Kompatibel med de fleste iProdukter som iPod/iPhone, samt SD kort og selfølgelig CD/Radio.
Kun forsterkerene ligger ute (nypris) på ca 24 000, mens resten av komponentene koster ca 15 000. (Dette er uten arbeidstimer og annet materiel)
Anlegget er støpt med et tjukt lag glassfiber og MDF-plater, noe som gir en svært stabil og presis bass-lyd. Batteriet ved motor er byttet ut. Det er i tilegg en kondensator på 35 aktive Farad.
Hele Bass-anlegget kan enkelt dekkes til ved å dra over den orginale "hattehylla"/overtrekket. Alle komponenter med unntak av to diskanter i bakre del av bilen er dekket til med orginalt interiør for å gjøre anlegget mer anonymt og tyverisikkert.
Dette er totalt sett en veldig god bil med en rå stereo og mange muligheter.
Selger bilen fordi jeg må i millitæret, og desverre ikke har råd til å beholde den.
Dette er en veldig god pris, for veldig mye bil og stereo, så vær rask! Tar imot bud.
Annonseselgere/telefonselgere er IKKE ønsket!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 575 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 55 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volvo
- Modell
- V70
- Modellår
- 1997
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 126 hk
- Slagvolum
- 2 l
- Kilometerstand
- 304 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- AD92272
- 1. gang registrert
- 26.11.1997
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Alarm
- Bagasjeromstrekk
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Hengerfeste, fast krok
- Klimaanlegg
- Midtarmlene
- Radio/CD
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i delskinn
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Startsperre
- Takrails
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
- Vinterdekk på felg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.