Bildegalleri

Velkommen til Støylevegen 17

Solgt
Velle

Sentrumsnær enebolig med moderniseringsbehov | 3 soverom | Garasje | Stor hage m.m.

Prisantydning3 200 000 kr
Totalpris
3 281 000 kr
Omkostninger
81 000 kr
Kommunale avg.
12 348 kr per år
Eiendomsskatt
2 502 kr per år
Verditakst
3 200 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
163 m² (BRA-i)
Bruksareal
195 m²
Eksternt bruksareal
32 m² (BRA-e)
Byggeår
1961
Energimerking
F - Gul
Rom
5
Tomteareal
762 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Sentralt

Om boligen

Velkommen til Støylevegen 17, en romslig enebolig med sentrumsnær beliggenhet. Eiendommen har gode solforhold og god utsikt, og en stor tomt. Fra eiendommen er det gåavstand til sentrum, dagligvare og barnehage/skole.

Boligen er fordelt på tre plan og inneholder:
Underetasje: Hall m/trapp, entré, kjellerstue, vaskekjeller
1.etasje: Vindfang, gang, soverom, bad, to stuer og et kjøkken
Loft: Hall m/trapp og to soverom

Kanskje dette er rette boligen for deg?

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode338504379
Sist endret18. juni 2024 16:56
Referanse22230168

Rapporter annonse