Bildegalleri

Velkommen til Øvre Jorde 11, en eiendom presentert av EiendomsMegler 1 Fjellmegleren!
Solgt
Tyinkrysset
Koselig hytteeiendom med meget fin beliggenhet, ca 1020 moh på Filefjell! Strøm/vann/avløp/helårsvei.
Prisantydning4 350 000 kr
- Omkostninger
- 110 150 kr
- Totalpris
- 4 460 150 kr
- Formuesverdi
- 950 000 kr
- Verditakst
- 4 350 000 kr
- Primærrom
- 110 m²
- Bruksareal
- 111 m²
- Tomteareal
- 1 489 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 122 m²
- Byggeår
- 2009
- Soverom
- 3
- Overtakelse
- Etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i vedlagte budskjema.
Om boligen
Denne koselige fritidseiendommen ligger i fjellterreng med gode solforhold og utsikt til fjellområdene i nærheten. Området byr på mange muligheter for aktiviteter sommer som vinter, her ligger alt til rette for flotte naturopplevelser. Eiendommen er perfekt for deg som er glad i friluftsliv, samt liker å nyte den rolige hyttetilværelsen. Tyin-Filefjell har en unik natur og blir regnet som inngangsporten til Jotunheimen nasjonalpark, og er perfekt beliggende langs E16 mellom Oslo og Bergen. Kort avstand til Tyin/Filefjell skisenter, og flotte preparerte skiløyper.
Velkommen til visning!
Velkommen til visning!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
EIE Fjellmegleren Valdres
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 328986010 |
|---|---|
| Sist endret | 21. jan. 2024 11:04 |
| Referanse | 1533230077 |