Bildegalleri

Terneveien-2a-8467
Pen rekkehusleilighet over 3 plan på ende - Skjermet terrasse - Barnevennlig - Sentral beliggenhet!
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Primærrom
- 101 m²
- Bruksareal
- 104 m²
- Byggeår
- 1961
- Tomteareal
- 21 783 m² (eiet)
Visning
Om boligen
Velkommen til Terneveien 2A!
En pen og romslig rekkehusleilighet med sentral beliggenhet på Brevik. Området er svært barnevennlig og består av leiligheter, rekkehus og eneboliger.
Kort vei til Tunevannet med bade- og fiskemuligheter, badeland på Grålum, Sarpsborg Stadion og turterreng med lysløype på Kurland for lek og rekreasjon.
Det er kort vei til skoler, barnehager, handelsområde på Tunejordet og Sarpsborg Sentrum. Gode bussforbindelser til Fredrikstad, Sarpsborg sentrum og Sykehuset på Kalnes.
Boligen går over 3 plan og inneholder romslig kjøkken med spiseplass, stue, flislagt bad og stort innredet rom i kjelleren.
Solrik og skjermet uteplass med tilgang fra stue.
- Sentral beliggenhet
- Vestvendt terrasse
- Romslig rekkehusleilighet
- Parkeringsplass
- Barnevennlig boligområde
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Proaktiv Eiendomsmegling Sarpsborg
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 328590176 |
|---|---|
| Sist endret | 04. des. 2023 14:42 |
| Referanse | 16220002 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




























