Bildegalleri

Velkommen til Tittutveien 13!
Gjennomgående 3-roms i 1.etasje - Solrik veranda på 10 kvm med utsikt til friområde - Parkering - Gangavstand sentrum
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 2
- Primærrom
- 63 m²
- Bruksareal
- 65 m²
- Etasje
- 1
- Byggeår
- 1953
- Energimerking
- G - Rød
- Tomteareal
- 1 935 m² (eiet)
Fasiliteter
Om boligen
Tittutveien 13 er en gjennomgående 3-roms andelsleilighet, beliggende i første etasje i sentral firemannsbolig.
Fra stuen er det utgang til en solrik, syd-vestvendt veranda på ca. 10 kvm. I tillegg har borettslaget en fellestomt med gressplen, og det medfølger biloppstillingsplass.
Innvendig fremstår leiligheten som lys, med noe moderniseringsbehov. Stuen er romslig, med utgang til terrasse. Kjøkkenet ligger i eget rom, med plass for spisebord. Videre har leiligheten et bad, samt 2 soverom med tilhørende garderobeskap. Ekstra lagringsplass finner man i 3 disponible boder - 2 i kjelleren og stor del av loftet.
Beliggenheten er barnevennlig med lite trafikk i området og tomten grenser til friområde. Kort gangavstand til kollektiv transport og Mysen sentrum.
Velkommen til visning!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Partners Eiendomsmegling Indre Østfold
Prisstatistikk
Tittutveien 13
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 9 270 kr under snittet for leiligheter i Eidsberg.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Eidsberg siste året fordelt på pris per m² - totalt 57 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 324813943 |
|---|---|
| Sist endret | 09. des. 2023 08:54 |
| Referanse | 91230083 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.













