Bildegalleri

Inaktiv

EKSKLUSIV LEILIGHET MED STOR TERRASSE PÅ FROGNER - HAGE - GARASJE

Månedsleie
40 000 kr
Depositum
120 000 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
126 m²
Bruksareal
126 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
1.
Leieperiode
06.02.2024 - 30.04.2024
Dyrehold tillatt
Ja
Bruttoareal
126 m²
Energimerking
B - Gul

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Alarm
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Heis
Lademulighet
Moderne
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Turterreng

Beskrivelse

Velkommen til Halvdan Svartes Gate 7A!

Boligen holder en meget høy standard og fremstår som lys og tidsriktig med moderne og eksklusive materialvalg.
Kjøkken- og baderomsinnredninger samt garderobe i gang og soverom.
Leiligheten er møblert med andre møbler enn i annonse.

Boligen inneholder entré, walk-in-garderobe, wc, to baderom, to soverom, kjøkken og stue med utgang til stor
terrasse og hage. 1 biloppstillingsplasser i felles anlegg med heis til leilighetsplan.

EIENDOMMENS ROM
Indre rom:
Entré, to soverom, to bad, wc, åpen stue-kjøkken.
Ytre rom:
1 parkeringsplass.

Integrerte hvitevarer: kombiskap, oppvaskmaskin, komfyr, steketopp.

INVENTAR
Boligen leies ut delvis-møblert
- dobbeltsenger på soverommet
- nattbord
- spisebord
- spisestuestoler
- barstoler
- utemøbler
- kullgrill

Frittstående hvitevarer: kombinert vaskemaskin og tørketrommel. Det er også mulig for å leie leiligheten full-møblert- vi kan bli enige om hva som er ønskelig mtp møblementet. Leiligheten leies dog ikke ut med møblene som fremvises av bildene.

FASILITETER
Boligen har heis, dørtelefon, terrasse, hage, peis/ildsted, opplegg internett, ikke-røyk, sentralt, rolig, moderne,
parkett, opplegg for kabel-tv.
Personlige abonnementer tegnes av leietaker og er ikke inkludert i husleien. Det tas forbehold om at lokale
leverandører kan levere tjenesten.

PARKERING
Parkering i garasje.
OPPVARMING
Boligen oppvarmes med fjernvarme.
EGNE ABONNEMENTER
Leietaker tegner eget abonnement for strøm, oppvarming og varmtvann.

Boligen er beliggende i et av Frogners mest attraktive områder rett ved Frognerparken. Området er preget av
villaer fra århundreskifte, pene gårder, ambassader, samt frittliggende town-house.
Like i nærheten finner vi Bygdøy allé som er kjent for sine mange flotte spesialforretninger spesielt innenfor mote, interiør og mat. Vi har blant annet restaurantene Schillers Tapas, Enoteca, Bølgen og Moi, Café Elise, Stockfleths, Espresso House, Pascal og den tradisjonsrike fisk- og viltbutikken Fjeldberg i gangavstand.
Skøyen med Karenslyst Allé, Vika og Aker brygge ligger også i nærheten. Området gir mulighet for offentlig kommunikasjon via buss, trikk, T-bane, tog og flybuss. Nærmeste holdeplass er Frogner plass som ligger kort vei fra boligen. Med bil tar det ca. 2 min til Skøyen, 3 min til Majorstuen, 7 min til Oslo S og 35 min til Oslo Lufthavn.

Leiligheten leies ut fortløpende , ta kontaktor en prat og
for å avtale visning.

Visning

Visning etter avtale

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode320295710
Sist endret21. feb. 2024 11:53

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.