Bildegalleri

Velkommen til Stutarhaugen 43!

Solgt

Romslig familiehytte med flott utsikt og lang solgang, fint beliggende i Stutarhaugen. Nærhet til turstier og skiløyper.

Prisantydning1 850 000 kr
Omkostninger
47 420 kr
Totalpris
1 897 420 kr
Kommunale avg.
5 248 kr per år
Eiendomsskatt
3 124 kr per år
Formuesverdi
15 964 kr
Verditakst
1 850 000 kr

Primærrom
78 m²
Bruksareal
84 m²
Renovert år
2016
Tomteareal
1 125 m² (eiet)
Byggeår
1990
Soverom
4
Rom
5
Energimerking
F - Oransje
Overtakelse
Etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i vedlagte budskjema.

Om boligen

Stutarhaugen 43 ligger fint til i Stutarhaugen hyttefelt, med flott utsikt mot Heidal og omkringliggende fjellområder. Det er lang og god solgang på eiendommen. Hytta ligger fint til like ved turstier og løypetrase. Gode fiske- og bademuligheter, med både Melingen, Bjølstadvatnet og Flatningen i nærområdet. Kort avstand til Bringsfjellet med god utsikt mot Jotunheimen og Rondane, Gråhø, Lemonsjøen og Tesse med flere fine turmuligheter.
Hytta er påbygget og modernisert i senere tid, og har god planløsning med alt på en flate. Innvendig finnes 4 soverom, stue, kjøkken, toalettrom, hyttebad og bod. Fremstår lun og trivelig, med lekre farge- og materialvalg. Det er store vindusflater som gir rikelig naturlig lys og flott utsikt. Det er også terrasse som strekker seg rundt store deler av hytta

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode318659336
Sist endret08. nov. 2023 13:00
Referanse1312230086

Rapporter annonse