Bildegalleri

Oppussingsobjekt på 1,9 mål tomt. Usjenert boligeiendom med dobbelgarasje.
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 1
- Primærrom
- 86 m²
- Bruksareal
- 140 m²
- Byggeår
- 1963
- Energimerking
- G - Rød
- Tomteareal
- 1 992 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 140 m²
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Velkommen til Reneflotveien 185!
Et oppussingsobjektet som har en idyllisk landlig beliggenhet med dobbelgarasje og stor solrik tomt. Boligen har et generelt vedlikeholdsbehov, men gir deg en unik mulighet til å skape ditt drømmehjem for familien.
Eiendommen inkluderer en romslig stue, kjøkken, spiseplass, bad, soverom, loftstue og et ekstra rom i andre etasje. Med en stor og solrik tomt på 1992 kvadratmeter er det rikelig med plass for utendørs aktiviteter, og den omfangsrike hagen gir deg muligheten til å utforske mange ulike muligheter.
Beliggenheten gir deg gangavstand til flotte turterreng og badeplasser på Jeløya.
Moss sentrum og togstasjonen ligger kun 7 km unna, og gir deg alle de bekvemmelighetene du trenger.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
&Partners Grünerløkka
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 310797211 |
|---|---|
| Sist endret | 17. juni 2024 18:42 |
| Referanse | 16230100 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


































