Bildegalleri

Velkommen til Nordmørsvegen 2395!
BUD INNE! Sjønær og tilbaketrukket hytte med naust. Vakre omgivelser, flott utsikt og fjorden rett utenfor døren.
- Omkostninger
- 30 900 kr
- Totalpris
- 920 900 kr
- Formuesverdi
- 90 478 kr
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Selveier
- Primærrom
- 37 m²
- Bruksareal
- 37 m²
- Tomteareal
- 1 000 m² (eiet)
- Byggeår
- 1972
- Soverom
- 1
- Rom
- 2
Fasiliteter
Om boligen
Velkommen til Nordmørsvegen 2395- en tilbaketrukket og usjenert hytte med flott utsikt til fjord og fjell. Hytten inneholder stue med vedfyring, kjøkken og soverom. Utenfor er det terrasse med god plass til flere utemøbler, en trivelig møteplass på fine sommerdager. Det følger også et naust med toalettrom og rom som blant annet kan benyttes til lagringsplass, arbeidsrom og oppbevaring av båt.
Hytten har vakre omgivelser med Ålvundfjorden rett utenfor døren. Det er en kort kjøretur til nærmeste matbutikk, og til Sunndal sentrum er det ca. 20 min som byr på flere servicetilbud. Til Kristiansund er det rundt 1t og 15 min, til Molde er det litt over 1t og 30 min, og til Trondheim er det ca. 2t og 45 min.
Velkommen på visning!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Nedal & Partners
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 305084876 |
|---|---|
| Sist endret | 06. apr. 2024 19:09 |
| Referanse | 191230039 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




































