Bildegalleri

Eiendomsmegler Preben Rakfjord tlf 92468590
Gjennomgående & rålekker leilighet i Tønsbergs skjærgård. Sjøutsikt, gode solforhold, 3 uteområder og parkering
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 3
- Primærrom
- 125 m²
- Bruksareal
- 149 m²
- Etasje
- 3
- Byggeår
- 2009
- Energimerking
- C - Mørkegrønn
- Tomteareal
- 24 651 m² (eiet)
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Glad i sjø, sol og ønsker deg sjøutsikt til ytre Oslofjord samt hus og hytte i ett? Da kan denne leiligheten være for deg og dine. Leiligheten er tilhørende i et sameie med pene utomhus arealer, god standard og flere gode tur og rekreasjonsmuligheter i umiddelbar nærhet. Fiske, kite, vindsurfe, bade, padle kajakk, late dager på vannet med båt? Mulighetene er mange på Jarlsø ved innseilingen til Tønsberg by. - Merk at det er mulighet for kjøp av båtplass av eier.
Leiligheten innehar tre uteområder hvorav to av disse er vendt mot sør og har særdeles gode solforhold, samt ett er innglasset slik at her kan du starte sommeren tidlig! Det tredje uteområdet har utsikt mot nord, øst og vest. Adkomst fra hovedsoverommet
Det medfølger parkeringsplass i felles garasjekjeller med EL-billader
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Bakke Sørvik & Partners
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 298830109 |
|---|---|
| Sist endret | 22. nov. 2023 10:03 |
| Referanse | 28230075 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


























































