Bildegalleri

Leilighet 2-306
Løxatorget
Løxatorget
Prosjektets status
Planlegging
-
Salgsstart
-
Byggestart
-
Overtakelse
-
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Etasje
- 3
- Soverom
- 2
- Rom
- 3
- Primærrom
- 53 m²
- Bruksareal
- 53 m²
Beskrivelse
Sørøstvendt 2-roms med balkong og god plass
Leiligheten ligger i tredje etasje og har enkel adkomst med inngangsdør like ved heisen. I entreen er det nisje til garderobeløsning, slik at gulvarealet virker ekstra romslig. Badet ligger i tilknytning til entreen, med dusjhjørne og toalett på én side av rommet, og servantinnredning og opplegg for vaskesøyle på den andre. Videre har entreen dør inn til soverom med garderobeplass, samt dør til stue/kjøkken som ligger i åpen løsning.
Stuen er stort nok til å invitere venner og familie til sosiale lag, men også et hyggelig sted for avslapning og egentid. Ved ett av vinduene er det en plassbygd sittebenk et stilfullt element som passer utmerket som lesekrok. Kjøkkeninnredningen er montert langs vegg lengst bak i rommet og er utstyrt med hvitevarer. På varme sommerdager kan man trekke ut på balkongen for grilling og hygge.
Prisantydning
5 050 000,- / Fellesutgifter: 3 692,-
Nyttige lenker
Nærområdet
Nåbo
Olav Einride Aune
Christian Fredrik Foss
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
