Bildegalleri

EiendomsMegler 1 ved Markus Tangvik og Nermin Lizde har gleden av å presentere t nydelig rekkehus i Kolsåsbakken 10 E.

Solgt
Kulsås

NYDELIG OG MODERNE REKKEHUS FRA 2022 MED HERLIG UTEPLASS. 2 bad. 4 soverom. Parkering. Nærhet til skole og barnehager.

Prisantydning4 900 000 kr
Totalpris
4 921 970 kr
Omkostninger
21 970 kr
Felleskost/mnd.
1 950 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Rekkehus
Eieform
Selveier
Soverom
4
Primærrom
110 m²
Bruksareal
110 m²
Byggeår
2022
Rom
5
Tomt
Eiet

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Parkett
Turterreng
Utsikt
Sentralt
Moderne
Rolig

Om boligen

EiendomsMegler 1 ved Markus Tangvik og Nermin Lizde har gleden av å presentere t nydelig rekkehus i Kolsåsbakken 10 E. Her bor du ved inngangen til fantastiske Bymarka, mellom Flatåstoppen, Granåsen og Stavset.

Boligen fra 2022 består av tidsriktige og fine materialvalg. Her får du et flott rekkehus med to bad, fire soverom, herlig uteplass og bruksrett til utvendig pakeringsplass. Praktisk sportsbod i felles kjeller for mulighet for skismøring og oppbevaring.

Det er god offentlig kommunikasjon med hyppige bussavganger til Trondheim sentrum og omegn fra holdeplass like ved. Det er holdeplass nede ved innkjøringen til Kulsås, samt mulighet for å spasere opp til Flatåstoppen for å ta buss til Trondheim sentrum.

Fra Kolsåsbakken har du trygg skolevei til Flatåsen skole (1.- 10. trinn) og det er flere barnehager i nærområdet, nærmeste ligger like ved rekkehusene.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode285881794
Sist endret20. apr. 2023 12:23
Referanse49220211

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.