Bildegalleri

Det er utsikt over hele Oslo og solnedgangen har du!
Solgt
Ekebergskrenten
Moderne 2-roms med balkong og utsikt over byen - Oppusset bad/kjøkken - Kveldssol - Rolig gate - Garasjeplass m/lader
Prisantydning4 490 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 1
- Primærrom
- 55 m²
- Bruksareal
- 58 m²
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 1989
- Rom
- 2
- Tomteareal
- 1 040 m² (eiet)
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Rolig
Utsikt
Om boligen
Svært sjarmende og idylliske omgivelser som gir deg en fin følelse av Oslo by i forhenværende tider. Stille og fredelig beliggenhet samtidig som det bare er en kort spasertur til sentrum. Mange koselige cafeer og restauranter i området som Kraft, Kruttverket, Åpent Bakeri og Svingen kolonial. Det er utsikt over Oslo og solnedgang fra balkongen. Egen garasjeplass m/lader gjør den daglige logistikken enklere. Sol på balkong ettermiddag/kveld. På sommeren fra ca 17-22. Fellesterrassen i bakgården har sol fra ca 12-20.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
DNB Eiendom AS
Verdifulle salg
Prisstatistikk
Konows gate 97B
2 103 klikk
på annonsen
81 636 kr
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 22 364 kr under snittet for leiligheter i Gamle Oslo.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Gamle Oslo siste året fordelt på pris per m² - totalt 2 090 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 280234161 |
|---|---|
| Sist endret | 18. nov. 2022 19:54 |
| Referanse | 329220174 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



























