Bildegalleri

Velkommen til Istjennveien 60!

Inaktiv
Tempelseter- Istjenn

Nydelig beliggenhet i fjellheimen, ca. 975 m.o.h. - Flott utsikt til høyfjellet og dalen - Eiertomt - Bilvei - Strøm

Prisantydning2 490 000 kr
Omkostninger
63 650 kr
Totalpris
2 553 650 kr
Kommunale avg.
1 950 kr per år
Eiendomsskatt
1 306 kr per år
Formuesverdi
151 685 kr
Verditakst
2 500 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Primærrom
45 m²
Bruksareal
48 m²
Renovert år
2009
Tomteareal
1 178 m² (eiet)
Byggeår
1969
Soverom
2
Rom
3
Energimerking
G - Oransje
Overtakelse
Etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i vedlagte budskjema.

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Alpinanlegg
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Fantastisk beliggenhet på Tempelseter, Norefjells solside, i ca. 975 m.o.h. med nydelig utsikt over Eggedalsfjellet og de flotte fjellene rundt, sammen med meget gode solforhold! Fra hytta går man rett ut i snaufjellterreng med oppmerkede stier mot Ranten, Gråfjell og Høgevarde for å nevne noe. Oppkjørte maskinpreparerte skiløyper rett nedenfor.

Hytta har alle rom på ett plan og inneholder: Entré, toalettrom, 2 soverom, kjøkkenkrok og stue med utgang ca. 29 kvm. terrasse i trekonstruksjoner.

Det er biloppstillingsplass for to biler rett ved hytteveggen, det er mulighet for å koble seg til Tempelseter vann- og avløp! Eiendommen kan bebygges med inntil ca. 170 kvm.

Velkommen til fjells!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode274182162
Sist endret10. mai 2023 18:00
Referanse7043230019

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.